Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Remigijus Daškevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Remigijus Daškevičius arba Daškė - šiaip jau daškinių vadas, o viešai gi - Lietuvos bokso federacijos prezidentas, 2001 metais nušautas Vilniuje. Pašovė jį kažkoksai snaiperis, iš šautuvo su optiniu taikikliu, kai Daškė išeidinėjo iš "St. Valentino" restorano, esančio Trakų gatvėje.

Tai paskui buvo kalbos, kad šitai daktarai suorganizavo, o žudikas - anoksai Romas Zamolskis, nes šautuvas buvo pavogtas iš šiojo kaimynų namo. Snaiperis šiai akcijai specialiai išsinuomojo butą visai šalia pat to "St. Valentino". Taip vat ir žuvo didžiausios su daktarais konkuravusios gaujos vadas.

Dargi kitos versijos sklando, esą čia kažkokia Kaliningrado mafija arba ir čečėnų mafija galėjo tą žmogžudystę parengt, bet kaip ten buvo, tai čia jau nelabai ir aišku dabar, tik niekas neabejoja, kad nusikalstamos gaujos siautėjo be gailesčio...

O dar kai kurie sakydavo, kad Remigijus Daškevičius buvęs cigarečių kontrabandos valdovas, patsai didžiausias per visą Lietuvą.