Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Registrų centras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Registrų centras - tokia įstaiga ant Tauro kalno pašonės, kurioje saugomi visos Lietuvos valstybės duomenys, pradedant pasais ir baigiant visais nuosavybės dokumentais. Taip pat kartu su tuo saugomi ir kokie tai žėmės dokumentai, visų įmonių sąrašai ir dar belenkiek visko. Keista, kad ne valstybinė įstaiga tai tvarko, o koksai tai keistas uabas, kuris paskui iš visų lupa pinigus už bet kokį valdiškų duomenų pasižiūrėjimą.

Tai mes čia nežinom, kaip čia taip gali būti pagal įstatymus, kad valstybės duomenys piliečiams ar įmonėms tik už pinigus, bet tai gal šitaip ir turi būti, kad jei jau kartą sumokėjome už visą tai savo mokesčiais, tai sumokėsime ir dar kartą, kad taip reiktų. Todėl gerai, kad žmonės naudojasi Registrų centro paslaugomis ne už dyką.


Registrų centras ir e-sveikata

Vienok dar garsus šitas Registrų centras ir tuo, kad kartą jam Sveikatos apsaugos ministerija permetė tokią e-sveikatą, kurią nupirko nebeveikiančią, bet už daug milijonų. Tai milijonus išleido aišku, o sistemą numetė ant Registrų centro. Tai kadangi tada išsyk ant to Registrų centro ir pradėjo karti šunis, kad kodėl neveikia, nes jūs gi atsakingi (nesvarbu, kad tie gavo neaišku ką ir be pinigų), tai pasku Registrų centras ilgai kišo pinigus, kad ta e-sveikata imtų veikt.

O tada štai paaiškėjo kartą, kad kažkokios statybos kalė polius ir per taip sukeltą žemės drebesį suskaldė kažkokią Registų centro pastato perdangą, kur buvo duomenų centras, o paskui, negana to, pajungė prie vietinės lietaus kanalizacijos kažkokius nesusijusius vamzdžius. Tai tą kanalizaciją per liūtį užliejo keleriopas vandens srautas, sukėlė potvynį, o tas potvynis per šviežią plyšį perdangose ėmė čiurkšlėmis tekėti tiesiai ant serverių, juos užliedamas. O tada kaip tik ir paaiškėjo, kad tie serveriai priklausė tai prakeiktai e-sveikatai.

Baigėsi tuo, kad po atstatymo ta e-sveikata liko dirbti tais pajėgumais, kuriuos turėjo iki tol, kol buvo perduota į Registrų centrą, t.y., jokiais. Tai tada jau gydytojai visus prakeikė, nes pildyti vieno paciento duomenis dvi-tris valandas, tai atleiskite, visgi nelabai yra džiuginantis dalykas.

Tai aišku, Registrų centras liko dėl visko kaltas, nes Aurelijus Veryga tai dėl to kaltas tikrai neliko, nes čia ne jisai atsakingas buvo už tai, kad neaišku koks trantas buvo permestas be pinigų į kur papuola, nes gi kiti kalti. Su tuo tikrai negalime ginčytis.