Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vytautas Rapolas Gritėnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Rapolas Gritėnas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Taigi čionais Vytautas Rapolas Gritėnas, nuvažiavęs į Baltarusiją, iškilmingai pozuoja priešais raudoną vėliavą, bendraminčių apsuptyje

Vytautas Rapolas Gritėnas - taigis socialdemokratas irgi vicemeras ant Panevėžio rajono, kur išvažiavo Pergalės dienos švęst į Baltarusiją, tai tenai ir pagarsėjo, kaip pargrįžo, dar ir savo nuotrauką šventinę į savivaldybės puslapį įdėjo, tia konservai anuomi pasipiktino, o šisai šiuosius išvadino kalakutais[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=32472211