Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Raimundas Lopata

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Raimundas Lopata - garsusis lopatologijos išradėjas ir ilgametis TSPMI vadas, kadais susietas su valstybininkais ir dabarties jau pradėjęs dirbti ne kur kitur, o pas Rusijos konsulą Vidmantą Kučinską, kažkokioje ten firmoje Arvi ir Ko[1].

Tai čia jei dar tiksliau paaiškinti, tai ten išties kažkoksai Baltijos agroverslo institutas, katram vadovauja kažkoks buvęs ŽŪM sekretorius Alfonsas Sigitas Tamošiūnas.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=38836911