Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Raimondas Petrauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Raimondas Petrauskas tapo laikinuoju generaliniu prokuroru, kai buvo atstatydintas Algimantas Valantinas. Taigi neabejotinai bus prakeikęs žmogus tą lemtingą ir nelaimingą valandą, kad sutiko šito posto imtis, nes ir interviu kažkokiame sakė, kad nori kuo skubiau baigt šitą darbą, o tai gal ir ne veltui, nes atsidūrus tarpu kelių ugnių, kur iš visur puola ir kedofilai, ir seimūnai, ir pedofilų gynėjai, ir gėjų eitynės, ir gudrašikniaus balsuotojo Aleksandro Sacharuko apkalta, ir kitos įsivaizduojamos ar tikros grupuotės, kokias tik sugalvot galima pagalvoti, kad Lietuva išprotėjo suvisam jau nebus tvarkos norisi kiekvienam, bent jau tokios, kad suprastum, kas gi vyksta...

O tai dar prie viso šito dar negana to, kažkokia Garliavos Respublika atsirado...