Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Puritono sąrašas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dar per rinkimus į Seimą, kurie vyko 2008, keistas berods gal su Delfi susijęs užsuktas internetas buvo - Manobalsas.lt, kur visi galėjo tikrintis, už kokį kandidatą balsuoti pagal kažkokį ten sąrašą kriterijų, kur varneles pažymėdavo ir duodavo žmones, ką rinktis. Tai čia labai įdomiai viskas pasireiškė, nes Patriotai.lt ėmė ir padarė tyrimą, kurio metu išlindo keisti nuokrypiai: kai kurie kandidatai lindo per visus galus, kaip tinkami visiems, tuo tarpu gi kai kurie kiti - nelindo nors tu ką.

Tai žymus Puritonas ėmė šiuo dalyku abejoti ir padarė gilų bei nuoseklų tyrimą, atlikdamas patikrinimą apie 300 kartų įvairiais variantais, kuriame išbandė visas įmanomas kombinacijas pasirinkimų, galų gale gaudamas uždraustųjų kandidatų sąrašą, į kurį keistu būdu pakliuvo išimtinai beveik vien tik konservatoriai, vienas iš liberalų sąjūdžio, keli iš centro partijos, dar po vieną iš tokių partijų, kaip Jaunoji Lietuva, Tautos prisikėlimo partija, LVLS. Ir dar vienas nepriklausomas kandidatas. Tai čia žemiau visas uždraustųjų kandidatų sąrašas, kurie visais atvejais buvo pateikiami tiktai kaip klaidingų atsakymų variantai:

Vienok tuo pačiu Puritonas sudarė ir priešingą sąrašą, katrasai užsivadintų čia kaip Antipuritono sąrašas - tenai buvo tie kandidatai, kurie nuolat lindo į akis per visus galus ir kuriems buvo priskiriami visokie teisingi atsakymai: