Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Protingas Chamas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Protingas Chamas - anoks feisbukės personažas, katrasai rašinėja visokias ne tai landzbergistines ne tai liberalistines nesąmones, katrasai neveltui dažnai pavadinamas koncervų ruporu. Sieja ypatingi ryšiai su Raču, betgi kitąvertus kas su juo taip nesieja. Asmenybė nenustatyta, tačiau daug kas sieja jį su Užkalniu, artai žurnalistu A.Bačiuliu, o kartais netgi su žymiu blogeriu Zeppelinus. Gali būti, kad dirba kokioje nors turizmo agentūroje, nes bent apie Peru žino viską - taip pat ir pigiausius bei tiesiausius maršrutus, kaip ten nuvykti.