Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Profesionali kariuomenė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Profesionali kariuomenė - tai irgi geras mitas, katrą gi dar socdemai įdiegė, per savo krašto apsaugos ministrą Juozą Oleką dar. Tai buvo kalbos, kaip čia bus gerai, o tai gavosi kažkaip taip, kad ir šauktinių kariuomenės neliko, ir profesionalios neatsirado.

O tai ir šiaipgi, jei taip blaiviai galvojant - net jei Lietuva ir turėtų 5 tūkstančius karių profesionalų, katrų aišku nei velnio neturi nei iš tolo, taigi ir taip kokios nors užsienio valstybės jei pultų, tai armija būtų būtų tiesiog pritrėkšta karių mase, nesgi kai pareitų 50 tūkstančių užpuolikų, tai turėk kokius tik nori profesionalus, niekas nepadės.

O betgi šauktinių ateju Lietuva galėtų surinkti 200 tūkstančių rezervistų, tai čia jau būtų su kuo pasipriešinti. Taip kad vat ir matom, į ką išvirto. Tai kaip kurie nedrąsiai jau užsimena, kad čia už šitą lietuvišką profesionalų kariuomenę sugalvotą, kaip kurios šalys mielai jos diegėjams dielius melejonus sumokėtų.

O tai dabar matomai ta proga, kad pasigerinti, Lietuva dar ir savo fregatas nutarė į metalo laužą supjaustyt. Idantinai geriau mažiau, bet užtat tada gi geriau!