Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pokemonai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pokemonas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Pokemonas vaikų pramogų centre

Pokemonai - taigi vaikų ir suaugusių smegenis apdurninantys Pokemon Go monstrai iš mobiliakų. Anksčiau gi pokemonai buvo (iš engrish kalbos "poket monstar" - "kišeninis monstras") šūdini multikai kažkokie iš Japonijos, kurie netgi nėra nei anime, nei hentai, taip kad niekam netinka, nebent kažkokiems mažvaikiams ir kitiems dibilams.

Dabar gi visi laksto gatvėmis ir žaidžia Pokemon Go, nes visur tie pokemonai, visur jie. Senesni gi atsimena, kad anksčiau tas pats žaidimas vadinosi Ingress, tačiau tada jame jokių pokemonų nebuvo.

Pokemonai - anokie japoniški padarai, katrie iš multikų atėję, o dabar jau ir realybėje žmones puola. Žiauri istorija apie robotą-pokemoną, mirtinai sutraiškiusį 2 vaikus ir sužalojusį dar 17 Japonijos vaikų pramogų komplekse, pasaulį apskriejo 2003 metais.

O dar gi buvo tokia 38-oji Pokemonų serija, kuri buvo užvadinta Denno Senshi Porygon ("Computer Warrior Porygon"). Jinai tapo tuo žinoma, kad 685 žmogėnai nuo 3 iki 65 amžiaus buvo suvežti į ligonines, kuomet spalva ekrane apie 5-6 sekundes greitai keitėsi iš mėlynos į raudoną. Šios transliacijos metu vaikai ėmė bėgti nuo telikų, vemti ir tampytis konvulsijose. Betgi japonai dibilai dar sumastė tą sceną parodyt per žinias tai dar daugiau žmogų į balničkas atvežė. Tai vat nerodykit tų pokemonų savo vaikams o to numirs dar netyčiom.

Tuo tarpu įvairūs kultūrologai bei tautiškumo puoselėtojai jau antrą dešimtmetį šaukia, kad pokemonai bei digimonai, o ir kiti transformeriai žaloja vaikų psichiką, paversdami juos zombiais. Dar 2007 JAV vartotojų teisių gynimo asociacija dešifravo pasąmoninius pranešimus, esančius japoniškuose animaciniuose filmuose.


Realūs faktai apie neigiamą pokemonų poveikį

Visi tie pokemonai - tai kažkokie neaiškiai atrodantys ir tarpusavy nepanašūs padarai, kurie skleidžia kažkokią blogą energiją ir šitaip vieni kitus žudo, o taip pat žudo ir žmones.

Nieko iš jų gero, tačiau yra visgi įrodymas, kad tie pokemonai sugeba ir žmones paveikti. Nes garsusis epizodas Denno Senshi Porygon, sukėlęs didžiulę ir momentalią epilepsijos epidemiją Japonijoje 1997 metų Gruodžio 16 dieną - ne tik nepaneigtas, bet ir puikiai dokumentuotas, nes vos 6 sekundės multiko padarė nuostabius efektus.

Anuokart per japonų TV parodytas multikas epilepsijos priepolius sukėlė taip masiškai ir tokius sunkius, kad per vieną dieną 685 žmonės buvo išvežti į ligonines sunkioje būklėje, apie 12 tūkstančių kiek lengvesnių epilepsijos priepolių ir maždaug nuo 1,5 iki 3 milijonų žmonių, pajutusių menkesnius nepatogumus, kaip kad galvasopė, supykinimas ir šiaip šleikštulys. Viso to rezultatas - keturis mėnesius multikas Japonijoje buvo išvis uždraustas, o pati ta serija daugiau nerodyta.

Štai ko žmonės išmoksta iš visokių šūdinų multikų.


Dar žr.

  • Denno Senshi Porygon - čia apie tą garsią seriją su visais detaliais paaiškinimais, kaip tai epilepsiją sukėlė.
  • Pokemon Go - su šituo visi tuos pokemonus gatvėse gaudo
  • Ingress - čia tas pats kas ir pokemonai, bet be pokemonų
  • Raticate - panašu, kad net ir į žaidimus prasibrauna kažkoksai sąmokslas