Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pipedijos remiami kandidatai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Už laisvę ir už teisybę kad visiems būtų gerai!
Pipedija skelbia akciją politikams: paminėk kažkur Pipediją ir tapk Pipedijos kandidatu!


Seimo rinkimai 2012 atsigavimo metais

...Taip kad jei jau yra čia dar kandidatūrų, kurias pražiopsojome, tai paminėkite ir nurodykite, kad buvo kokie tai bendravimo ir Pipedijos minėjimo faktai, tai būtinai čia pridėsime arba jūs patys pridėkit kažkaip su paminėjimais ir taip toliau - visa agitacinė propagandinė reklama Pipedijoje tiktai nemokama!

Upd. taigi visus visgi perspjovė Skirmantas Tumelis, kuris pareiškė, kad politikai čia galėtų pasižiūrėti, ką žmonės apie juos galvoja su visomis šizofrenijomis, taip kad tenka pripažint, kad visgi vienas kandidatas jau žada Pipediją skleisti valstybiniu lygiu, už ką čia teks atsidėkot reklamomis:

O štai Pipedija, tai juokingas Vikipedijos klonas (kitose šalyse yra analogai), su savo šizofreniška kritika verčia valdžią pasitempti (taip pat šizofreniški Pipedijos personažai ( +Donalda Vasiliauskaitė ) terorizuoja nusišnekančius politikus). Pipedija parodo, kaip valdžioje esantys atrodo daugeliui paprastų žmonių. Tai yra puiki galimybė valdžioje esantiems žmonėms pažvelgti į save kritiškai.


Savivaldybių rinkimai 2011 krizės metais

Taip kad rinkimai į savivaldybes artėja, taip čia dabar darom ir akciją aiškiai: visus politikus kviečiam tapti Pipedijos kandidatais - pasakyk "Pipedija" ir įsijunk į Pipedijos remiamųjų gretas!

Tai štai ir pradedam jau sąrašą, katruos Pipedija rekomenduoja rinkimuose:

  • Artūras Zuokas, pas katrą Feisbuke užsukus Pipedijai, anas (ar ten kokie jo rėmėjai) pareiškė štai kaip ir ne mažiau: O kaip be humoro? Humorą vertinu, tikiu, kad Pipedija neleis atsipalaiduoti, išties visi esame žmonės ir smagu, kad Pipedija uzsirase, nes kitu atveju "kai be Pipedijos, tai kokia cia politika!!! " :)


  • Jei esi vilnietis ir nori, kad iš tavo krano tekėtų visada skanus ir šviežias vanduo, balsuok už Darių Norkų Dabar!

...Taip kad dabar laukiame, ar atsiras dar nors vienas politikas, katrasai turėtų bent jau kokį nors humoro jausmą ir išdrįs gaut iš Pipedijos reklamos, patsai irgi taip reklamuodamas Pipediją, tegul kad ir netgi neigiamai, ale gi belenkaip!