Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pipedijos akauntas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai ir Darbas Pipedijoje - puiki galimybė kiekvienam, kas susikūrė Pipedijos akauntą. Tiesiog dirbi tai, ką susigalvoji, o pinigai plaukia šniūrais!

Pipedijos akauntas - tai naujas trololo išradimas, kur viskas paprasta ir elementaru: bet kur galima susikurti kokį nors Pipedijos akauntą ir tapti nuoširdžiai tikru Pipedijos atstovu bet kam! Pats išsigalvoji visokius kliedesius ir juos patsai skleidi kitiems - štai taip ir tampi tikrasai atstovas, tereikia tik kaip nors Pipedija save užsivadint!

Štai puikus briedas - tai Pipedijos emailas, kur kiekvienas prisikuria emailų ir atstovauja kam papuola, skelbdamasis, kad tik jisai yra Pipedija ir būtent jisai už visą pipedišką nusišnekėjimą yra esą atsakingas. Štai taip ir tampama atsakingaisiais Pipedijos redakcinės kolegijos nariais, kurie už viską ir atsako.

Arba štai vat taip ir su naujienomis - atsiranda KK1 Žinios, PNN, o taipgi Pipedijos atstovybės ant Feisbuko, Tviterio ir netgi Google Pliuso, o taip pat ir visur kitur. Ir konkurencija čia laukiama bei pageidaujama.

O štai ypatingiausiais atvejais susikuria net ir ištisos garsios firmos, netgi lėktuvus skraidinančios bei tarpusavy konkuruojančios, ir vėlgi visos su Pipedija, kaipo štai Pipedija Airlines bei Pipedija-1-Airlains.

Taip kad Pipedijos akauntas jums atveria naujas verslo ir komunikacijos galimybes įvairiausiose įdomiausiose srityse, įskaitant ir pačius netikėčiausius verslo būdus. Atviras prekės ženklas - tiktai imk ir naudok bei dalinkis su kitais, šitaip sukurdamas naująją verslo ir ekonomikos paradigmą!

Taip gi dar gi siūlome visiems neužmiršti ir žinoti, kad geram akaunto įsukimui visada reikia daug pinigų, todėl siūlome būtinai ir kuo svarbiau paimti patį geriausią ir pigiausią kreditą internete. Tai jums padės efektyviai sutaupyti pinigus ir sparčiai išvystyti verslą.