Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pipedija aptarimas:Naujienos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nuoširdžiai dėkoju už suprantamai paaiškintus pseudoekonomikos(kitaip to neįvardyčiau) veikimo principus. Tikrai aiškiau, ir tuo pačiu baisiau pasidarė. Lauksiu naujų rašinių. Kiek matau jums nesvetimos kitokios lietuvos idėjos... PostFactum 17:21, 2009 rugsėjo 14 (UTC) Ačiū

Tomui Maliaukai siūlau pastudijuoti ekonomika

Tuomet gal nerašys nesąmonių. Taip pinigų ir palūkanų sistema yra labai ydinga - siūlau pasižiūrite filmus "Zeitgeist" ir "Zeitgeist addendum".

Bet ką jis čia įsijautęs išdėstė yra manipuliacija informacija.

Taip pat ir Dariui. Net pikta darosi skaitant tokias manipuliacijas sąvokom ir skaičiais. Neteisingai interpretuojama privalomųjų rezervų sistema, komerciniai bankai patys pinigų neleidžia

Šiaip jau bendras komentaras būtų tik vienas - šita situaciją vyksta tikrai dėl Palūkanų. Tas, kuris taupo, neišleidžia pinigų ir skolina kitam visad bus turtingesnis. Ir jeigu imtum pradinį atspirties tašką, didžiulo skirtumo nebūtų, o jeigu turtingesnysis skolina savo pinigus jau 200 metų iš eilės, o vargšas vis skolinasi pritrūkęs - atskirtis bus milžiniška. Kokia ir yra dabar.

Taigi siūlau šioj situacijoj kaltininkų pripažinti gyvenimą skolon, nes efektas atvirkščias investavimui. Tol, kol bus besiskolinanciu, tol visad bus kurie noriai skolins ir lobs.