Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pipedija aptarimas:Bendruomenė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Gerieji žmonės, suinstaliuokite prašau atitinkamą modulį, kad veiktų [1]:) Juk šaltiniai yra taip svarbu... -- 18:24, 2009 spalio 6 (UTC)

Kas suprato, ką jis čia pasakė?

Aš supratau, jis kalbėjo apie šitą. -- 18:37, 2009 spalio 6 (UTC)
Įdėjus tą modulį, bus pažeistas esminis Pipedijos principas - nesilaikyti vikipediškų nuorodų, o bet taigi tam ir esam čia, kad efektingai savo pačių principus pažeidinėt :-) Pabandysiu įdėti kažkaip, gal pavyks :-) --Tararaika 22:51, 2009 spalio 6 (UTC)
Dėkui ;) Manau, su tais šaltiniais galima sukurti papildomo efekto, juk nieks nesako, kad nuorodos turi būti į patikimus (erezija!) ar apskritai egzistuojančius šaltinius ;) tiesiog būdas parodijuoti vikipediją -- 03:27, 2009 spalio 7 (UTC)
Čia jau Mindaugas Peleckis bandė Pipediją laikyti pirminiu šaltiniu, katras dar gi kažkuom pagrįstas - viskas yra dūmai - migla akims! --Donatas 10:05, 2009 spalio 7 (UTC)

Cite ekstenzija jau suinstaliuota jūsų malonumui [2]

O čia vat visokie referensai:

  1. žymės
  2. Ir netgi veikia kažkaip!

Geidžiamiausi puslapiai

Vatgi ir statistikas truputį paatnaujinom, tai vat galima pasižiūrėti, ir kokie straipsniai geidžiamiausi ir dar visokių dalykų, nuoroda kairėje kur yra - specialieji puslapiai. Ir vat kas gal kažkam įdomu bus - http://pipedija.laikas.lt/index.php/Specialus:Trok%C5%A1tamiausi_puslapiai

Pipedijos gidas ir bendri dalykai

Atradau tokį straipsnį, va toks, ir pats prie jo pridėjau. Norėjau pasakyt, kad tas straipsnis neblogas dalykas, ir į jį turėtų būti atkreipta daugiau dėmesio. Gal prisiregistravus naujiems vartotojams ar kaip.

O šiaip, nors ir nesu koks Pipedijos adminas ar dar, labai norėčiau kad ji plėstusi ir taptu vis geresnė. Galvoju, gal kokį forumuką dalintis idėjomis ar ką nors kitą sukurti? Nežinau. Lookmanas 16:29, 2009 gruodžio 26 (UTC)

Manyčiau, galim įsiprašyti į Laiko forumus. Atskirą skyrių gal ten gautumėm, juk taip ar anaip šefuoja gi mus, tuo tarpu visai atskirą forumą aišku irgi galima padaryti, bet ar tiek reikia? :-) --Makštutis 15:22, 2009 gruodžio 27 (UTC)

  • Aš tai irgi apie tą galvojau, bet ten argi mus įleis, atskirus Pipedijos adminus, kad ten tvarkytumėsi? Lookmanas 19:04, 2009 gruodžio 27 (UTC)
Pasiorganizuosim ir gal ir įleis - o kodėl gi ne? :-) --Makštutis 21:10, 2009 gruodžio 27 (UTC)