Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Pinigų srautai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai toksai pinigų srauto užutekis buvo atrastas pas kažkokį Meksikos veikėją. Tai žinoma, kad pavydūs negeranoriai išsyk apkaltino, kad šitiek pinigų vienam žmogui turėti negalima ir viską atėmė, o patį tą veikėją pasodino už grotų, sakydami, kad jis yra mafukas, todėl pinigai iš jo turi būti atimti

Pinigų srautai finansiškai juda iš rankų į rankas, iš įmonių į įmones, taip kad kiekvienas norėtų į juos įkišti savo nagus ir truputį to švento srauto, kaip iš kokio Gralio pasisemti, idantinai ateitų džiaugsmas į sielą ir padidėtų dvasingumas. Tai aišku, kad tie, kam tie pinigų srautai priklauso, šito jums neduos, nes nei lašelis to gėrio neturi būti prarastas.

Tai kažkodėl valdžia skaito, kad jei jau pinigai iš pinigų srauto išimami, tai jie už tai turi būti apmokestinami mokesčiais, o paskui dar panaikinami per infliaciją. Tokie štai ekonomikos dėsniai. O kas nori kažko kitaip, tai reiškia, kad yra nusikaltėlis.

Todėl čia Pipedija jums siūlo paprastą sprendimą, legalų ir kiekvienam prieinamą: imkite Pipedijos kreditą ir visos jūsų bėdos bus išspręstos, nes ir jus užlies didžiojo pinigų srauto upelis, švelnia gaivinančia srove kutendamas intymias vietas!