Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pietų Rodezija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Nuostabioji Pietų Rodezija buvo didesnės Rodezijos dalis

Pietų Rodezija - tai buvo tokia viena iš trijų Rodezijų, kurias įkūrė tokia Britų Pietų Afrikos kompanija. Tai šitos žemės tapo kolonijomis, kurios puikiai klestėjo, visi žmonės jose buvo laimingi, turėjo nuosavus namus, daugybę pinigų, daugybę turto, žemių, tiesiog visko. Netgi turėjo daugybę vergų, jei tiktai norėjo, o vergai irgi buvo patys laimingiausi, nes jeigu gerai vergaudavo, tai likdavo gyvi.

O paskui atėjo prakeikta kolonijinės eros pabaiga ir visokie liberastai ir leftistai ėmė aiškinti visiškas nesąmones, kad negrai esą irgi žmonės, ir tada jau žmonės turėjo palikti tą turtingą šalį, nes valdžią užgrobė tie negrai. Ilgai besitęsęs žmonių pasipriešinimas sužlugo ir štai dabar ką turime - viskas sužlugę, viskas.

Tai vietoje to, kad būtų dėkingi, kad batus bučiuotų civilizuotiems baltaodžiams, tai tie juodaodžiai kariavo ir išvijo laisvės, kultūros ir humaniškumo puoselėtojus.