Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pedikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pedikas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pedikas gali būti kiekvienas, nesgi nieks nedraudžia, o ir įžeidžiamosios prasmės šitas žodis neretai neturi, o jei ir turi, tai ir belenkokią kitokią potekstę. Aiški ir žodžio etimologija - ogi nuo kito žodžio - pedikiūras, tad pavadinęs ką nors pediku, akivaizdžiai teigi, kad tas lakuojasi kojų nagus. O šitai juk ne taip lengva įrodyti, mat visi būna apsiavę batais ir kojinėmis.

Dar kiti marginalai painioja pedikus su pyderais, gėjais ir pederastais, o kartais net ir su kūrvomis, gi kad politikai vadinami šiuo žodžiu visuotinai - tai bene vienintelis atvejis, kai absoliuti dauguma visuomenės sutaria dėl žodžio prasmės. Taip ir mes čia tegalim padaryt išvadą, kad pedikas - tai tėra santrumpa nuo žodžių "Politiškai Emancipuotas Dibilų Intelekto Krušimo Aktyvus Specialistas" ar kažkaip panašiai.

Dar kiti sako, kad visgi nei nuo to, nei nuo ano, o tik nuo žodžio "pedalai", tereiškiančio, kad kažką kojom minkyt reikia, bet politinė potekstė ir čia akivaizdi - juk puikiai žinom, kaip nekurie veikėjai lipa per galvas.