Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pederastija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pederastai)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Pederastija - tai jau moksliškai kalbant, tai anoks žiaurus nusikaltimas, dar gal net baisiau už pedofiliją, nesgi ne šiaip su vaikais daromas, o su mažais berniukais. Tai čia tik tiek tenorim pasakyt, kad dažnas lietuvis, užsidegęs sušuktų, kad šaudyt reikia tuos pyderus!

Betgi tai kita vertus, kiekvienas žino, kad kiekvienas dibilas pederastu gali pavadinti bet ką - pradedant kokiu nors šuniu ir baigiant kelininkais ar politikais, bile tik proga atsirastų! Taip kad kaip ir įprasta - pavadintas, tai dar nepagadintas!

O dar kai paprašai eilinio kokio nors marginalo paaiškinti, kas tas yra pederastas, tai paprastai ima pasakoti arba apie politikus, arba apie valdžia, arba dar apie ką nors, tai taip ir nesužinosi, kas čia yra prisidirbęs.

Dar žr.

  • O tai dar pedofilija - berods lytiškai nediferencijuotas variantas gal...
  • O homoseksualizmas - gal ir nebūtinai pederastija, bet dažnas painioja, netgi gays.lt lankytojai kartais ima ir pasako taip, kad tai tiesiog vyro santykis su vyru kažkoks.
  • O kiti gi išvis belenką vadina pyderais, nelabai tesirinkdami, kur šiaip koks dibilas, kur pedofilas, o kur piderastas, tai čiau jau bendrinis žodis tapo...
  • O dar kiti netgi kekšes pyderėm pavadina...
  • O dažnas net ir nuo mokesčių visokių šito reiškinio neskiria...
  • Aišku būdingiausia, kad pavaldiniai pederastais mėgsta vadinti savo viršininkus.
  • Gerai žinoma apie masinį Cenzūruota - Justin'ą Bieber'į, kuris ne tik mažas mergaites, bet ir mažus berniukus paguldo į savo lovą...