Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Peace

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Labai visokie taikos mylėtojai mėgsta dvasingus ir gražius paveikliukus apie tai, kaip visur tolerancija, tautų draugystė ir kitokie kliedesiai

Peace - tai tasai žodis, kurį daugelis hipsterių dvasingai parašo diskusijose kur nors, kai prikliedi šlykštynių visokių, kuriose jokių argumentų nerasta, kaip nerasta netgi ir jokios prasmės, o ir išvis nieko aiškaus.

Paprastai prieš žodį "peace" būna parašoma krūva projektyvinių kliedesių ir visokių nykių pasyviai-agresyvių kaltinimų pramaišiui su bėdavojimais apie tai, kad kažkas galėtų kažką ir kažkas ten yra toks ir anoks, viskas bus blogai ir taip toliau, o jau po to pridedamas tas žodis. Ir po viso tokio absurdiško ir agresyvaus išsivėmimo pridedamas žodis apie taiką - suprasti čia reikia maždaug taip - "aš čia privėmiau pas tave kliedesių ir kitų šūdų, o dabar siūlau taiką ir draugystę".

Labai atvirai apie tokius pasisakė kartą Andrius Užkalnis:

Garbės žodis, jei jums reikia ką nors rašyti pabaigoje, tai jau geriau rašykit "blet".

O štai toksai Rokiškis Rabinovičius kadaise į savo blogo FAQ netgi įsirašė punktą, kad už pavienį šito žodžio pavartojimą bus banas be jokių perspėjimų[1].

Būdinga, kad patys tie taikos mylėtojai, kurie tą savo "peace" visur kaišioja - tai jau kaip reikalas agresyvūs internetuose. Akivaizdžiai jaučiasi nesaugiai, visų nekenčia, bet vaizduojasi labai gerais ir reikalaujančiais meilės iš aplinkinių. Iš esmės, tai tipiški neurozės požymiai: ir iš nesaugumo kylantis agresyvumas, ir aplinkinių kaltinimas agresyvumu, nors patys tuos aplinkinius užpuola, ir kartu taikos ir meilės reikalavimas bei deklaravimas. Žodžiu, visokios psichologinės traumos taip ir šviečia visame gražume.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://rokiskis.popo.lt/faq-duk/