Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Patriotų paradas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Nelabai mokantys skaičiuoti, o gal ir rašyti žurnaliūgos rašė, kad šiais metais eitynėse dalyvavo 300 žmonių, tuo tarpu kai vien šioje nuotraukoje, vaizduojančioje tik kokį dešimtadalį visos kolonos matome daugiau žmonių. Tie melagėliai tokie melagėliai...

Patriotų paradai – kasmetinės didingos ir smagios daugiatūkstantinės eitynės Vilniaus ir nekatrų kitų Lietuvos miestų gatvėmis, kurių metu mūsų tautos žiedas – gražiai nuaugęs ir pasportavęs jaunimas išreiškia savo patriotinius beigi tautiškus jausmus.

Paprastai būna Kovo 11 ar kitokių valstybinių švenčių progomis.

Vyksta panaudojant trispalves ir herbines vėliavas, plakatus beigi šūkius visokius, žymių, bet jau numirusių baltųjų heterolietuvių portretus, dainuojant lietuviškas dainas beigi skanduojant kokius lietuvybę ugdančius paskandavimus.

Įdomus pastebėjimas vienas – pradedant nuo 2008 m. dalyvių skaičius patriotų paraduose kasmet kaip minimum dvigubėjo ir 2010 m. parado metu, kai parado galva buvo jau ant Mindaugo tilto, ano uodega dar tik ėjo aplink Katedrą.

Tolerastai ir šiaip netradiciniai žmogeliai begalinai labai aniems patriotams pavydi tokių eitynių, mat patys tesugeba pasirėdyti klounais ir strakalioti eitynėms iš paskos su grabeliu ant savo gležnų pečių, argi suorganizuoti kokį viešą pasilaižymą.

Bet priešingai gandams patriotinių eitynių dalyviai pasižymi geraširdiškumu beigi neeiline tolerancija, todėl nemuša ir neskriaudžia tų vargšų klounų, o praeina pro šalį linksmai iš anų šypsodamiesi. Užtat užsienietį suradę, jei reikia, užpuola tuoj pat, nelaukę, kuometai baigsis paradas.

Pasveikinkite juos, bo darbais o ne žodžiais anie myli Lietuvą! Tatai padaryti galite [1].


Konkurencija

O tai dabarties, kai buvo ten tas gėjų paradas, tai visi šitie, vedami Petro Gražulio, susirinko minia ir bandė sutrukdyti, matomai dėl to, kad konkurencijos išsigando, mat anie ten su ryškesnėm spalvom, balionais ir taip toliau, tai gali daugiau susidomėjimo sukelt, o ir pasaulinė spauda rašė. Tai štai kaip veikia konkurencija visuomeninėje veikloje.


Kita nuomonė

Cenzūruota susirinkę į savo Cenzūruota, rengia Cenzūruota Cenzūruota, Cenzūruota, kuriose Cenzūruota, Cenzūruota, Cenzūruota Cenzūruota Cenzūruota Cenzūruota Cenzūruota! Tai Cenzūruota, tiesiog Cenzūruota, kur žiūri Cenzūruota valdžia, jie irgi Cenzūruota Cenzūruota, o Vilniaus meras - tai tiesiog Cenzūruota Cenzūruota, o jau neminėsiu tos, Cenzūruota, CenzūruotaCenzūruota Cenzūruota, todėl Cenzūruota jūs Cenzūruota, Cenzūruota su tokiais, Cenzūruota, mitingais Cenzūruota!

O išties Vilniaus meras yra mielas pupulis. Jis leidžia ir teisingus paradus organizuoti, ne taip kaip koks Imbrasas. Juk jį tik Uoka su kuoka baisiai prigąsdino, kad visokiem ten pseudopatriotams leistų gatvėmis pasišlaistyti.

Taip pat žiūrėkit ir susiturėkit