Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pasipriešinimas pareigūnams

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Pasipriešinimas pareigūnams - puikus nusikaltimas, už kurį belenkaip galima bet kam pripaišyt, o bet kokius nusikaltimus darančius nekatruos policininkus galima ir išsukt. Čia vat ima ir atsitinka, kaip kad Algirdui Stasiūnui, katrą policininkai vos ne užmušė, o paskui policija sako, kad pasipriešino tasai pareigūnams[1].

Tai esminis klausimas čia yra toksai, kuris viską parodo ir pasako: ar buvo koks kitas pagal BK numatomas nusikaltimas daromas, kad policininkai turėjo taikyti kokias nors priemones, kurioms kažkas galėjo priešintis?

O vat čia ir kyla pati gilioji šito pasipriešinimo pareigūnams esmė, kad kai pareigūnai pasako, kad kažkas jiems priešinosi, tai jokių įrodymų dėl to, kad kažkas turėjo pagrindą priešintis, dažnai ir nebūna. Bet ir ieškoti tų įrodymų niekas ir neieško. Taip kad čia vis gaunasi, kad ėjo sau pareigūnai pro šalį, o kažkas staiga pribėgo ir ėmė intensyviai jiems priešintis, pakolei pasipriešino ir tapo už tą pasipriešinimą kaltu.

Tai gal tai ir gerai, nes visuomenėje turi būti tvarka, o tai kitaip visokia neteisybė gali imti ir įsigalėt. O tai kas gi čia dabar tokia per betvarkė bus, jei kokius nors pareigūnus už jų nusikaltimus bausim? Taigi jei neliks pareigūnų, kas tvarką gi tada prižiūrės?


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/-13420680731341503306-lietuvos-policija-vilniet%C4%AF-sumu%C5%A1%C4%97-skaud%C5%BEiau-u%C5%BE-okupantus.htm