Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pasaulėžiūra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pasaulėžiūra vadinamos visos tos nesąmonės beigi kliedesiai, kurių prisigalvoja kai kurie sunkias problemas turintys asmenys, o paskui kai kažkas ima vardinti šitų asmenų nusišnekėjimus, tai jie pradeda aiškint, kad čia esą jų pasaulėžiūra tokia ir dvasingumas. Prisidengiant pasaulėžiūra, paprastai reikalaujama tolerancijos visokiems kliedesiams, o neretai bandoma ir užčiaupti bet ką, kas turi sveiko proto.

Tiems gi, kas turi sveiko proto, visokios tos pasaulėžiūros nieko nereiškia, nes gebėjimas mąstyti bet kokią pasaulėžiūrą padaro tiesiog nereikalinga. Nes kam gi save durnint nepaaiškinamu dvasingumu, jeigu galima protu pasiremti?

Gerai patyrinėjus visokius pasaulėžiūros atvejus, paaiškėja, kad visi tie atvejai turi vieną bruožą: jie niekuo nepagrįsti ir susiję su kokiomis nors konspiracijos teorijomis, o pačios tą ryškią pasaulėžiūrą turinčios personos nepasižymi adekvatumu. Dažniausiai tokia pasaulėžiūra tebūna vienas iš kokių nors tipiškų psichopatijai, neurozėms ar kokiai nors šizofrenijai būdingų nusišnekinėjimų, kuriuos psichiatrai vadina sistematizuotais kliedesiais.

Kaip tipiški pasaulėžiūros pavyzdžiai - kad ir tokie:

Nelabai čia yra ką komentuoti daugiau, nes kur tik tos ypatingos pasaulėžiūros, ten ir visokie dibilai.