Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Palubinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vladas Palubinskas - toks žinomas žmogus-internetas, o geresnės savo fotkės įdėt negalėjo

Palubinskas arba tiesiog Vladas Palubinskas - jau istorine figūra tapęs Internetų veikėjas, faktiškai lietuviškų Internetų kūrėjas. Sukūrė puslapį www.online.lt, kuriame sukatalogizavo visus lietuviškus Internetus. Todėl tas puslapis iki šiol yra labiausiai vertinamas, kaip kelrodė rodyklė lietuviškuose Internetuose.

O paskui dar buvo kraupi ir košmariška istorija, kai Delfis pavogė iš Palubinsko www.online.lt ir taip užgrobė visus lietuviškų Internetų vartotojus. Bet paskui tie vartotojai sukėlė labai didelį triukšmą ir atėmė iš Delfio tą puslapį. Bet kapitalistai visada laimi, todėl Delfis pasiliko su lankytojais ir papirko visus teismus, laikraščius ir firmas, o paskui išvis susidėjo su kruvinuoju VSD.

O kažkada, kai Pipedija labai nusipelnys ir išaugs, tai gal net ir į www.online.lt paklius. Nes liaudyje sakoma - "jei tavęs nėra online.lt, tai tavęs nėra internetuose".

Upd. 2009.04.29: Valio, mus įtraukė į online.lt!!! Mes dabar žinomi!!!