Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Paleckis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Paleckis - tai gi legendinis socialdemokratas irgi komunistas dar nuo Tarpukario pagarsėjęs, įvairiomis inkarnacijomis ir dabar neretai būna, kad kraupina žmones, tiktai kai tų inkarnacijų daug ir jos suvisam ryškios, tai atsekti jų vieną nuo kitos atskirti kartais neįmanoma pasakyti, kuris čia kuris yra...


Pavardės kilmė

"Palec" - pirštas, pavardė turėjo atsirasti 20 amžiaus pirmoje pusėje, kilusi greičiausiai iš "Palcem delanyj" - t.y. senoviniu dirbtinio saviapvaisinimo būdu, kai vienišos moterys, norėdamos pastoti, nusipirkdavo iš prostitučių klientų panaudotus prezervatyvus... o technologija aiški iš pačio pavadinimo.

Pipedijai žinomi paleckiai