Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Padniestrė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Padniestrės herbas beveik nesiskiria nuo Moldavijos SSR herbo, tik kelių elementų spalvos pakeistos ir užrašai keli. Išties tai ne šiaip sau, nes didesnis komunistų planas buvo paskui užgrobti ir visą Moldaviją, tik kad nesigavo...

Padniestrė - nuostabi pseudovalstybė, susikūrusi palei Moldaviją iš nuo šiosios atplėštų žemių. O susikūrė gi tuo metu, kai SSRS byrėjo, tad visa ta valdžia tikslingai ėmė kurti konfliktus visokiose vietose, kad galėtų įvest kariuomenę ir vaizduoti taikdarius. Tai ir Padniestrė šitaip atsirado.

Po gana neilgo karo su Moldavija 1991-1992, Padniestrė atsilaikė, nes iš kažkur atsirado krūvos žaliųjų žmogeliukų su daugybe ginkluotės, kurios moldavai neturėjo. O dar paskui atsirado ir Rusijos kariuomenė, kuri taiką ėmė palaikyti, tik kažkodėl taip, kad tie Padniestrės veikėjai liktų nepajudinti.

Ilgainiui gi paaiškėjo viskas - kad tie Padniestrės sukilėliai tebuvo mafija ir banditai, prišerti rusiškais ginklais, bet jau viskas buvo per vėlu.

Dabar gi Padniestrė sau gyvena, leidžia kažkokius nuosavus pinigus ir pašto ženklus, turi savo supermarketus ir degalines, ir viskas priklauso tiems patiems žmonėms.

O dar, 2006 metais Padniestrė buvo susirengusi tokį referendumą, kaip ir vėliau Krymas, tai subalsavo irgi analogiškai - kad prisijungia prie Rusijos. Rusija visą tą feikinį referendumą pripažino, tik kad tuo metu dar nebuvo užsiauginusi tiek kariuomenės, o ir viena problema kilo - kad nei laivynu, nei sausuma tiesiogiai tos Padniestrės pasiekti nesigavo, o čia dar Rumunija kažką pagrasino, kad imsis kartu su Moldavija kariaut, tai viskas taip ir baigėsi. Vienok virš tūkstančio žmonių Rusijos pajėgos tenai taip ir pasiliko, Rusija išdalino savo pasus Padniestrės gyventojams, o pati Padniestrės valdžia 2016 metais paskelbė, kad pradeda kitą prisijungimo prie Rusijos etapą - todėl keičia vėliavą ir įstatymus į tokius, kaip Rusijoje.

Šūdų šalis ta Padniestrė išties. Ne valstybė, o tiesiog Rusijos kariuomenės remiama mafija. Pagrindinai viskas priklauso tokiam holdingui "Šerif", kurio savininkas Viktoras Gušanas yra laikomas ir faktiniu Padniestrės valdžios savininku, skiriančiu kitus asmenis. Siejamas su MVD ir ta pačia Rusijos kariuomene, o taip pat ir su visokiomis mafijinėmis struktūromis ir taip toliau.Turd.png
Šūdiniausios Pseudovalstybės

AbchazijaDonbabvėLugandaPadniestrėPietų Osetija