Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

PIGS

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

PIGS, PIIGS, PIGGS ir netgi PIIGGS - štai šitaip net neapsispręsdami, kaip geriau išplūsti visokie ten ekonomistai vadina senas turtingas Europos Sąjungos valstybes, bešifruodami sąrašėlį - Portugal, Italy, Greece, Spain, o kartais dar pridėdami ir papildomas raides, reiškiančias Ireland ar Great Britain, gi kitaip ir pasakydami, kad visos šitos esą kiaulės.

Taip kad aiški čia situacija, nes Portugalija, Airija, Italija ir Ispanija nepasižymi dideliu ekonominiu stabilumu, o jau kas ten per šalis yra Graikija, tai čia jau visiems aišku, nes tenai nuolatos vyksta išimtinai visokios riaušės, nes visokie tenai graikai yra pripratę prie pašalpų ir gyvena nemokamai, iš to, kad kiti graikai turi dirbti dvigubai daugiau, tai kadangi tų išlaikytinių yra daugiau, nei dirbančiųjų, tai jie aišku sudaro daugumą ir todėl kelia riaušes, reikalaudami dar socialinių visokių išmokų padidinimo, nors visa Graikija jau seniai ant bankroto puodo sėdi.

Dar neseniai kaip kurie ėmė sakyt, kad dar ir tokia Austrija esą tokia pat netikusi šalis, nes ėmė cypti, kai paaiškėjo, kad reikia pinigų ekonominėms problemoms spręsti.

Taigi visas šiąsias šalis vienija bendras tikslas - prisijamti kuom daugiau paskolų ir niekam jų negrąžinti. O paskui skelbtis, kad vaivaivai, kaip blogai, gelbėkit mus, nes kitaip subankrutuosim ir išstosim iš ES.

Štataigi, galėtume pasidžiaugti, kad esą Lietuva į šį tarpą nepakliūna, betgi kaip paaiškėja, pasidomėjus, tai Lietuva pasirodo pakliūna į kitą tarpą, pavadintą ne kaip kitaip, kaip HELL...