Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

PETA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
PETA politkorekciniai aiškinimai čia irgi kalba už save, nes jau kaip reikalas pašvinkę.
Pipedijos mėgstamiausia PETA akcija kur pupytės sėdi pusnuogės narvuose ir laiko plakatus su užrašu „chics suffer for egg“ tai čia kas moka angliškai puikiai supranta kas norėta pasakyti.
Peta atstovai tiki, kad žmogus labai panašus į mėsinę kiaulę. Deja, ši tiesa žinoma nuo neatmenamų laikų, tad nieko naujo jie čia nepasakė.

PETA (People for Extortion, Terror and Abuse) - visame pasaulyje paplitusi sekta, užsiimanti žmonių bauginimu, terorizmu ir visu kitu ką įsirašę pas save pavadiniman. Ir ne juokais, nes kartais tas jų elgesys yra ne tik kriminalinis, bet ir bauginantis tiesiog sektantišku pamišimu, visišku žmogiškumo nuvertinimu, kartu nuvertinant ir tuos pačius gyvūnus, kuriuos esą jie gina.

PETA kadaise pasižymėjo mokslinių laboratorijų užpuolimais, kur esą išlaisvindavo laboratorinius gyvūnus, daug kartų buvo pričiupti už smurtą prieš žmones, daugybę kartų skleidę visokius melus, daugybę kartų vogę naminius gyvūnus ir juos žudę. Oficialiai teigdami, kad gelbsti gyvūnus, PETA aktyvistai aiškina paprastai: esą gyvūnai, kuriuos augino žmonės, yra kažkaip sugadinti, todėl belieka tik eutanazija, štai todėl esą ir reikia tuos gyvūnus nužudyti.

Pipedijos specialiosios sektų tyrimo komisijos 2003m. atlikto tyrimo išvadose PETA apibūdinama kaip „kultas, kurio pagrindinis tikslas yra atkreipti į save dėmesį bet kokiomis priemonėmis“.

Veiklos būdai

Tarp pagrindinių tyrimu nustatytų PETA naudojamų priemonių yra šios:

  1. Šlykščių ir baisių filmukų demonstravimas. Dažniausiais siužetas - kankinami gyvūnai. Filmukai yra gaminami specialiose PETA laboratorijose. Turint omenyje, kad nufilmuoti vienai scenai dažnai prireikia virš dešimties dublių, filmavimo metu nukankintų gyvūnų skaičius gali siekti šimtus tūkstančių. Tai garantuotai šokiruoja daugumą žmonių įskaitant bent tris Pipedijos redagtorius.
  2. Mokslinių tyrimų laboratorijų sprogdinimas. Susprogdinti laboratoriją, kurioje kuriami vaistai nuo AIDS, ir paleisti į laisvę galimai užkrėstas laboratorines peles - visuomenės dėmesys garantuotas.
  3. Viešas masinis apsinuoginimas. Tais ypatingai retais atvejais, kuomet vien nuogų papų nepakanka patraukti visuomenės dėmesį (Pipedija tokių atvejų neįsivaizduoja), dalyviai dar apsitaško save kraujo imitacija kad atrodytų klaikiai ir šokiruotų tipo visus.
  4. Holokausto, rasizmo ir visokio ten genocido prilyginimas viščiukų kepimui grilyje garantuotai įsiutina daug žmonių ir atkreipia jų dėmesį.
  5. Naminių gyvūnėlių atėmimas iš savininkų ir išmetimas į gatvę kur jie padvesia arba valkatauja.
  6. Žudo žmones ir jų lavonus parduoda kanibalams.
  7. Seksas su daržovėmis[1], vadinamoji plantofilija. Pipedija mano, kad žemiau jau nebėra kur kristi.

Verslo modelis

Daug žmonių neturi supratimo nx PETA nori tiek dėmesio, bet Pipedija turi supratimą, nes darė mokslinį tyrimą. Nors gerai pagalvojus tai ir be jokio tyrimo čia akivaizdu būtų. Jų verslo planas yra reklamoje. Kiekviename PETA plakate PETA parduoda plotą reklaminiams skydeliams. Egzistuoja galimybė orientuotis ir į target auditoriją, pavyzdžiui, pirkti skydelius tik pornografinėse PETA akcijose bet nesireklamuoti sadistiniuose filmuose apie gyvūnų kankinimą. Nu panašiai kaip Google ads. Tai čia pipedija mano kad tai yra labai patogu. Šiuo metu Pipedijos derektorių taryba svarsto galimybę reklamuotis PETA'oje.

Kritika

PETA yra kritikuojama dėl daugybės dalykų. Pirma, statistiškai įrodyta, kad jos nariams ir mėgėjams šimtą kartų dažniau diagnozuojamas Veganizmas ir panašūs sveikatos sutrikimai. Antra, PETA labai užpisa daug žmonių ir tie žmonės tada nebežiūri į jokias reklamas, tuo būdu reklama PETA'oje nepasiteisina[reikalingas šaltinis]. Trečia, PETA dėl savo veiklos metodų dažnai painiojama su visokiomis gyvūnų teisių gynimo organizacijomis ir todėl laikoma visiškais dibilais. Paskutiniu metu organizacija deda dideles pastangas siekdama atsiriboti nuo gyvūnų teisių gynėjų.

Nu ir dar panašūs straipsniai

Visokios asociacijos

PETA dar kaip pavadinimas labai asocijuojasi su feta, bet čia gi nieko bendro neturi su vargšais kankinamais gyvūnėliais nes tai tiesiog sūris.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://features.peta.org/VeggieLove/Default.aspx