Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Opelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Opel)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Tai čia žinokit, nors ir atrodo visai taip pat, kaip Moskvič-401, išties gi tikras 1936 gamybos Opel Kadett mašiniukas - taigi rusai kai laimėjo karą, tai išsivežė į Maskvą visą Opelio gamyklą, kur ėmė šitokius triperiukus gamint ir girtis visiems kaip didžiausiu pasiekimu...

Opelis - mėgstantis rūdis automobilis. Nefotografuokite Jo, nes fotoaparato blykstės skatina rūdžių ligos sukėlimą. Pagarsėjęs patvariomis važiuoklėmis. Sakoma, ideali mašina būtų su merso varikliu, audinės kėbulu ir opelio važiuokle. Bet galima prieštarauti - kai važiuoklė surūdys, variklis su kėbulu neturės ant ko riedėt, kas pilnai paneigia visą vokiškų mašinų menamą kokybę.

Jau senovės lietuviai žinojo, kad konstrukciškai pasauly važinėjas tik du šitos firmos modeliai: Opel Remont ir Opel Kaput. Nors galutinai specialistai nesutaria dėl šio klausimo ir dalis mano, jog jų pirmtakais buvo Opel Record ir Opel Kadet. Nenuostabu, kad lietuviai prisipildė tokios išminties - tai kadais mūsuose buvę labai populiarios mašinos.


Opel Calibra

Opel Calibra tokia Opel...

Opel Calibra pirkdavo senukai Vokiečiai, kurie sulaukę klimaksinio preiodo nebuvo pakankamai turtingi, kad nusipirkti Porshe, Ferrari ar kitą tikrai sportinį automobilį. Šiuos, gerokai uždrožtus rudžių kalnus vėliau iš Vokiečių veždavo lietuviačiams gezams, kurie tikėjo, kad žiurkikės į tokią tačkę šoks pačios, net šampės siūlyt nereiks.

Pipedija pateikia alternatyvią nuomonę

Tai Pipedija gi kaip visad pateikia ir alternatyvią nuomonę: taigi kai lietuviai ėmė vežtis užsienines mašinas iš užusienių kokiais 1990, taigi pinigų teturėdavo vien tik kelis šimtus dolerių ar markių, tai už tokią sumą teįsigydavo patį seniausią irgi labiausiai nudrožtą trantą. O tiek ilgai teatlaikydavo tiktai dvi mašinų rūšys: opeliai ir mersedesai. Tai mersedesui, gamintam kokiais 1970 nusipirkt pinigų neužtekdavo, o vat to paties senumo opelių gaudavo, tai parsiveždavo tokį ir paskui keikdavosi. Kitų gi markių mašinos jau būdavo dešimtmečiu anksčiau subyrėjusios... Taip kad vienareikšmiškai turim tarti, jog opelis - tai vokiškos kokybės stebuklas, tik durneliai aiškina čia nesąmones.