Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Oolong

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Oolong triušis su blynu ant galvos visame gražume

Oolong - tai toksai triušis, kuris mokėjo balansuoti ant galvos daiktus. Triušio savininkas, kažkoksai japonas Hironori Akutagawa ilgai tą triušį treniravo, dresiravo ir paskui reklamavo, nesusilaukdamas didesnio pasisekimo, pakolei kartą nepadėjo tam triušiui ant galvos storo blyno.

Triušis buvo pavadintas Oolong, nes tai buvo kažkokia žaliosios arbatos rūšis, kurią tasai japonas kažkodėl mėgo. Tai nuotraukose ta žalioji arbata atrodo visai kaip kokia žolė, taip kad darykitės išvadas.

Kitos Oolong triušio nuotraukos netapo mėmėmis, nes niekam neįdomūs tie kiti daiktai

Durna nuotrauka su triušiu, kuriam ant galvos blynas padėtas, momentaliai tapo mėme, populiarumu galinčia lygintis su lolkatais, nes tai buvo konkretus picture unrelated netgi savyje pačiame, o ne tiktai bet kur, kur tiktai beįdėtum.

Paskui ant to Oolong triušio nuotraukos atsirado dar ir užrašas: "I have no idea what you're talking about, so here is a bunny with a pancake on its head". Tai reiškė maždaug: "Aš nesuprantu, apie ką tu čia šneki, todėl štai tau triušis su blynu ant galvos".

Paskui, jau 2003 pradžioje, Sausio 7, tasai Oolong triušis padvėsė. Tuo tarpu šeimininkas nusipirko kitą triušį, pavadino jį Yuebing ir vėl ėmė treniruoti ir dresiruoti, kad irgi laikytų daiktus ant galvos.