Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Olialia mergaitės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Olialia pupytės repetuoja. Atkreipkit dėmesį, kaip gerai apdirbtos visokiomis plastikomis ir chemijomis, nei neįtartum jų tikrosios dainavimo paslapties!

Olialia mergaitės arba Olialia pupytės - nuostabiausia grupė ne tik Lietuvoje, bet gal net ir į pasaulines žvaigždes pretenduoja. Išties neeilinės panikės, ir gražios, ir dainingos, o svarbiausiai - puikiai įvaldžiusios atlikimo techniką!!!

Ir nieks neabejoja, kad žymiausia iš Olialia mergaičių - tai Oksana Pikulė, katra matomai yra geriausiai ištreniruota talentingam ir žvaigždiškam dainavimui! Kokiai nors Zvonkei ar Pareigytei toli iki to!

Olialia talentų paslaptis

Anokie neaiškių dalykų specialistai, jų paklausę ir pažiūrėję, atskleidė mums didžiąją Olialia mergaičių paslaptį, kurią čia jums ir papasakosim, nes nei nei patvirtint, nei paneigt negalim. O pasirodo, viskas turėtų būti akivaizdu, nesgi šios dainuojančios merginos netgi savo pavadinime tai skelbia: pupytės gi žinia ne merginas reiškia, o pizutes...

Pasirodo, kad visa paslaptis - ne jų burnose ar papuose, ir net ne išvaizdoj, o tame, kad jos įvaldė nuostabų meistriškumą dainuoti pyzdomis: tam esą reikėję daugiamečių treniruočių, lavinant ir tampant atitinkamus raumenis bei ertmes taip, kad į pyzdą galėtų tilpti ne mažiau, kaip penki litrai oro, o taip pat - ir specialių plastinių operacijų, kurių metu klitorius išoperuojamas taip, kad atliktų balso stygų funkciją - tik šitaip galima pralenkti įprastais būdais dainuojančias dainininkes.

Tiktai toks išskirtinis dainavimas išties suvirpina instinktyvų vyrų seksualinį potraukį, todėl netgi mekenimas, tragiškai nepataikant į natas, vietoj dainavimo šūkaujami atsitiktiniai garsų, plerpimo, nerišlių žodžių ir pirdžiojimo kratiniai - neturi jokios reikšmės klausytojams.

Sklando dar ir kiti įtarimai: kadangi šiosios dainuojančios apatine burna, tai reikia ir gi ir aptvarkyti jų išvaizdą taip, kad pyzda galėtų būti ant veido. Tai šitai daroma elementariai persiuvant akis prie užpakalio bei persodinant nailoninius baltus gaurus į kūšio vietą. Šiek tiek išsukiojus ir sulaužius kojas, šios neblogai gali laikyti mikrofono muliažą, o ištreniruotos rankos leidžia po sceną šokinėti žemyn galva.

Visoms šioms operacijoms atlikti net specialus fabrikėlis įsteigtas, pavadintas Olialia grožio klinika.

Va šviežiai perdirbta olialia mergaitė, nors nelabai čia ji į mergaitę panaši. Dar įdomu, kur tas fabrikėlis atlikusias kūno dalis deda, nes garantuotai mėsgalių atlieka. Gal Olialia picerijose panaudoja ar dar panaudos?

Oksana Pikulė apie save

„Labiausiai manyje patinka keturi dalykai: grožis, protas ir talentas.“