Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ok boomer

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ok boomer - taip sako kokia nors Z karta ar panašūs, kai koks nors baby boomeris, o tiksliau senas perdyla ką nors parašo atsilikusio, nesąmonę kokią nors, dėl kurios gal netgi svetimgėda kokia nors apima. Tai iš tos svetimos gėdos žalias jaunimėlis, o tiksliau Z karta taip kultūringai duoda suprasti, kad čia kažką parašė baby boomer kartos atstovas, tai kaip sakant - "taip dėde, gerai, gerai..."

Išties kartais šitą frazę naudoja ir kokie nors milenialsai, bet kad dabar jau juos pačius baby boomeriais vadina jaunesnieji, iš tos pačios Z kartos. Tai kai milenialsas tokį "Ok boomer" kur nors pasako, tai būna labai juokinga ir tiems jaunesniems, ir tiems senesniems, nes pasimato, kad milenialsas nei šen, nei ten nepataiko ir nesusivokia.

Brangūs milenialsai, jūs jau irgi esate seni perdylos, tiktai dar nespėjote tame susigaudyti. Tai čia jus mes informuojame apie tai, nes jums jau gal 30, o gal jau ir cieli 40 metų, taip kad jau seniai laikas būti suaugusiems ir susivokti, kad ne vaikai jau esat.

Bendrai tai ne tokie jau paprasti tie kartų skirtumai...