Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nikon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą gresia BANAS!!!!!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Buvo Nikon, liko vazonikas piktžolėm, ane?

Nikon - kažkada gamino fotoaparatus, dabar tai jau berods gal ir negamina, nei nežinom, seniai jų nematėm. Tai dėl to ir spėliojam - gal subankrutavo jie, ar kaip čia?

Nes kažkada Nikon pagarsėjo savo keista politika, kad tiktai Nikkor objektyvai, gaminami to paties Nikono, galėdavo su Nikon fotoaparatais veikti. Tai kai koks Canon savininkas džiaugdavosi plačiu pasirinkimu iš Canon, Tamron, Sigma, Zuiko ir visokių kitokių objektyvų, tai vargšai Nikon savininkai tylėdavo dantis sukandę ir nežinodavo, nei ką sakyt...

Tie, katrie perka Nikon'us, tai čia lygiai tokie pat basagalviai, kaip ir tie, kur važinėja su BMW...


Objektyvi nuomonė

Išties ir durniui aišku: Nikon fotoaparatai - visose klasėse konkurencingi. O šį užsakomąjį, juodinantį straipsnį, visiškai nieko bendra neturintį su realybe, akivaizdžiai rašė pavydūs šūdinų kinietiškų Nikon klonų, gaminamų Kinijoje savininkai. Tai mes įspėjame - šiuos grubius ir nekokybiškus pasenusių Nikon modelių klonus lengva atpažinti pagal užrašą "Canon" - visi šie fotoaparatai yra pigus fufelis. Kur du pešasi, laimi trečias - Pentax. Kol Nikon su Canon drąskosi tarpusavy, Pentax ramiai pardavinėja gerus fotikus. Dar jei Pentax sugebėtų padaryti, kad AWB veiktų, ir fokusuotų greičiau nei per 11 s. - nieko geriau ir nebūtų. fotopsichotikų svajonė - Nikon greitis, Canon (koks nors privalumas, jeigu yra) už Pentax kainą. Ir tinka visi objektyvai. Apsikaka galima iš laimės.

Taip kad konkliūžindami, galim pareikšt, kad visas tas Canon vs. Nikon ginčas aiškiai išspręstas Nikon naudai, o Canon gi tuo tarpu tyliai verkia kamputyje.