Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nida (kurortas)

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nida - mažas Lietuvos miestelis ir pats vakariausias apgyvendinas šalies gyvenamasis punktas. Jis yra keistoje vietoje, Kuršių nerijoje, kuri yra smėlio juosta tarp dviejų vandenų, kurio šiaurinė pusė priklauso Lietuvai, o pietinę rusai pasiėmė po Antrojo Pasaulio Karo ir laiko užspaudę.

Nidoje yra didelės kopos, pušys, Ešerinė ir pašto skyrius.

Istorija

LTSR laikais visa Kuršių nerija patapo nomenklatūros, ponų, šyškų ir kultūros bei pramonės veikėjų pamėgta poilsio vieta, nes ten buvo ramu ir švaru, neprivažiuodavo čmošnikų ir darbininkų kaip į Palangą su savo vulgariais beliašų kioskais ir buku vaikščiojimu vakarais ant tilto.

Todėl labai staigiai teritoriją paskelbė toli pasienio zona (kad reikėtų leidimų), toli gamtosaugos teritorija (kad irgi reikėtų leidimų), uždarė velniop su šlagbaumu ir pradėjo leisti tik tuos, kurie turėjo kelialapius, o juos duodavo irgi tik saviems, ir todėl sukūrė rojų sau patiems. Rojus liko iki šiol, nes teritorija neužšikta ir nuotaiką gadina tik kai kurie pižonai, kurie atvyksta pasirodyti prieš kitus kad jau jie čia irgi gali atvažiuoti.

Bet išskyrus tai Nidoje yra gerai nes yra pušynai ir smėlynai, galima toli vaikščioti ir kam patinka tai geresnės vietos nėra. Tačiau daugeliui nepatinka nes labai brangiai kainuoja gyventi ir valgyti ir daug kur galima rasti pigiau, tai čia mes sakom kaip kam patinka tegul taip ir gyvena.

Nidos švyturys (laithauzas) (nepainioti su arthauzu, kuris yra kinas, kurį žiūri pasmirdę hipiai ir tinginiai kurie nenori dirbti). Jis pastatytas ne tam, kad laivams rodytų kelią, o tam, kad naktį prožektoriais pašviestų, ar neprilindo į krūmus nesumokėjusių poilsiautojų.

Pižonai

Kadangi Nidoje brangu nerealiai, tai yra nemažai tokių, kas labai džiaugiasi ne tuo, kad jie atvažiavo, o kad kiti negalėjo. Dar jie mėgsta pamatyti Nidoje kokią nors įžymybę ir paskui visus metus pasakoja, kad jiems būnant, toji įžymybė "irgi buvo Nidoje". Galima pagalvoti, kad ta įžymybė su jais vienoje lovoje miegojo, o iš tikrųjų nei šikt į vieną lauką neitų.

Blogiausi pižonų variantai eina prie prieplaukos ir teatriškai išsidrėbę vaidina, kad skaito internetą ant savo baltų kompiuterių, o kiti urodai tai dar išsinuomuoja Segvėjus, tokius padidintus vibratorius ant dviejų ratų, ir su jais stovėdami varinėja po miestelį, žiūrėkit, kokie mes šaunūs ir ekologiški. O iš tikrųjų tas elektrinis grūstuvas nė velnio neekologiškas, nes kad jį pakrautum, reikia deginti elektrą, kuriai deginamas mazutas, o be to pačią bateriją paskui reikia išmesti ir ji teršia gamtą melejonus metų.

Štai kaip atrodo Nidos prieplaukoje pižonų pamėgtos jachtos, kuriomis jie vieni prieš kitus uoliai didžiuojasi, nes jachta matosi iš toliau ir šviečia ryškiau, negu pati fainiausia stačiapapė draugė.


Dar žr.

  • Nidos vardu, bandant susieti nesusiejamą, buvo užvadinta ir garsioji Nida.
  • Kaip menamai Nidos kvartalai, figūruoja ir dar kelios vietovės - Juodkrantė, Preila, Pervalka, o gal ir kitos.