Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

NetBSD

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai taip jau ištisus 20 metų vaizduojamas NetBSD vaizdas, dar nuo tų laikų, kai Linux nebuvo, o Microsoft gaminamose OS nebuvo nei pėdsako jokių internetų, gi tuo tarpu NetBSD jau internetuose veikė kuo gražiausiai. Tiktai aišku, kad psichai, tai čia jau išsyk matosi, kad juos kažkokie demonai apsėdę, todėl ir vandalizuoja kompiuterius, kišdami į juos tą savo nesuvokiamybę.

NetBSD - kažkoksai ten UNIX matomai, bet ir nemokamas, taip kad akivaizdžiai nelegali OS, ką sako ir patsai tas BSD pavadinimas.

Kaip nuo seno juokavo visokie ten programuotojai, visos OS yra kompiuteriams, išskyrus NetBSD, nes šioji skirta kam papuola, bet ne kompiuteriams. Todėl ir jos kūrėjai nuportino šią OS į visur, kur tik įmanoma, pradedant šaldytuvais bei skalbiankėmis ir baigiant traktoriais, liftais ir išvis lauko akmenimis. Nes kur tik yra kokių nors laidų ar silikatų pasirinktinai, tai ir NetBSD gali dirbti.

Aišku, kaip hakeriai ją kūrė išprotėję, tai niekas beveik jos ir nenaudoja, nors ji visur ir dirba, kokį tik kompiuterį bepaimsi. Netgi buvo kadais kažkokie pamišėliai, kurie sugebėjo šitą, kaip sako, suinstaliuoti į paprastą Logitech pelę, nes toje, pasirodo, esąs pakankamai geras procesorius ir kažkiek operacinės atminties, kuri optinę informaciją kažkaip analizuoja, tai štai jums ir visas UNIX kompiuterio pelėje!

Dar kiti visgi pastebi, kad operacinės sistemos visgi skirtingais tikslais būna daromos, taip kad iš NetBSD išaugo OpenBSD, o dar kažkaip ir kita susijusi - FreeBSD tokia. Bet ir šitos visos trys tėra visokiems pamišėliams, kur jau tarpusavy kalbasi kažkokiomis kompiuterinėmis komandomis. Gi ne tokie užkietėjėliai jau seniai naudoja Linux, mat šisai panašus į Windows ir todėl juo naudotis paprasta.