Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Skaistybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Nekaltybė)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Skaistybė - paplitęs lytinis iškrypimas, pasireiškiantis sekso atsisakymu. Dažnai (bet nevisada) susijęs su tam tikra paranojos forma, kuomet žmogus savo iškrypimą bando teisinti kažkokia nematoma būtybe aukštai danguje. Pastaroji, atseit, nuolat jį seka ištisą parą septynias dienas per savaitę ir draudžia lytinius santykius.

Istorija

Skaistybės iškrypimas greičiausiai egzistavo nuo neatmenamų laikų, tik trūkstant medicininių žinių nemokėta jo diagnozuoti ir gydyti. Vienas pirmųjų rašytiniuose šaltiniuose paminėtų atvejų buvo romėnų vestalės, ale jos bijojo ne įsivaizduojamų draugų danguje bet tikrų draugų Romoje, bo už seksą būdavo užkasamos gyvos po žeme ar panašiai kažkaip. Nekoks malonumas galime patvirtinti, bo darydama researchą šiam straipsniui Pipedija buvo užkasusi kelis savo redagtorius tyrimo tikslais.

Ankstyvaisiais viduramžiais atsirado ir vėliau plėtojosi tam tikra liaudiškos medicinos skaistuoliams-paranojikams forma, vadinamoji bažnyčia. Tais laikais žmonės jau gerai suprato skaistybės esmę, nors ir nežinojo kaip gydyti. Tačiau buvo sugalvotas gudrus būdas: vienas žmogus apsirengdavo juodai, pasikabindavo ant grandinėlės pliuso ženkliuką ir apsimesdavo viską sekančio draugo iš dangaus atstovu žemėje. Tuomet paranojikų porai pranešdavo, kad tas draugas iš dangaus nuo šiol jau leidžia seksą, kas buvo pavadinta vestuvėmis. Tuomet skaistuoliams tarsi akmuo nuo širdies nusirisdavo ir jie jau nebebijodavo mylėtis.

Tiesa, kai kurie bažnyčios atstovai patys įtikėdavo tos viską sekančios būtybės danguje realumu, ibo ir patys matomai buvo paranojikai. Tai paskui bažnyčia išsigimė ir ėmė visiems drausti seksą iki specialaus leidimo, ale niekas jos neklausė (išskyrus minėtus skaistuolius-paranojikus), visi tik juokės. O patiems bažnyčios nariams išvis buvo uždraustas seksas visam gyvenimui bo draugas danguj viską mato! Nu gal tik išskyrus seksą su mažais berniukais kas likusios visuomenės nuomone nėra toleruotina ir pipedija irgi netuoleruoja!

Gydymas

Šiais laikais nebėra reikalo mulkinti vargšų skaistuolių esą seklys danguje jau davė leidimą. Paranojos priežastys ir esmė gerai ištirtos mediciniškai, skaistybė yra gydoma elektrošoku, urinoterapija, konvulsine terapija, BDSM'u ir garstyčių trauklapiais bei ramunėlių arbata.

Taip pat skaitykite