Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nebuvo organizuoto nusikalstamumo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nebuvo nusikalstamų gaujų tais senais gerais tarybiniais laikais, nebuvo organizuoto nusikalstamumo. Buvo tiktai deklasuoti elementai, kurie nebuvo tarybinės visuomenės dalis, todėl jų nusikalstamumas ir negali būti laikomas tarybiniu, todėl jo ir nebuvo.

Neretas atsimena, kaip garsiausią rusų kino aktorių Talgatą Nigmatuliną ilgai kankino, pjaustė peiliais ir visaip kitaip galavo, kol nukankino negyvai kažkokiame Vilniaus bute kažkokia šeimynėlė iš partinių šulų vaikaičių - visokių mažorų ir montanų. Nukankino todėl, kad per visą SSRS suko opiumo verslą, o juk visi žino, kad narkomanijos nebuvo tais laikais. Tai ir liko dauguma nenubausti, nes negalima juk bausti partinių šeimų, netgi kai gauja iš tūkstančių žmonių ir per dešimtis miestų veikianti.

Nebuvo organizuoto nusikalstamumo, o buvo tik socialistinės nuosavybės grobstytojai ir šiaip deklasuoti elementai. Todėl ir Henrikas Daktaras ilgai nebuvo sodinamas į kalėjimą, o Kauno milicija jį puikiai informuodavo ir padėdavo išsisukti nuo visokių kriminalinių reikalų.

Nebuvo ir žudikų maniakų, tiktai šiaip vienas kitas gatve eidamas, būdavo kad nusmeigdavo peiliu kokią dešimtį žmonių troleibuso stotelėje. Bet čia juk nesiskaito, nes neorganizuotas nusikalstamumas, o ir šiaip laikraščiai apie tai nerašydavo. O jei laikraščiai nerašydavo, vadinasi nebūdavo apie ką rašyti, taigi - nieko ir nebuvo.

Buvo tokie gražūs tarybiniai laikai.

Gal kam yra tekę anais laikais Sočyje laimę pamatyti vagių - liesų vaikinukų įspūdinga atvykėlių grupuotę, neabejotinai praėjusią mokyklą kaip reikia gražiai ir nepastebimai apvogti praeivį, apstojus ratu, iš vaikiško įreginimo "Elektroniko nuotykiai". Ir iš vis Rusijoje įteisinti vagys visada puikiai gyveno, mažai kam jie įdomūs buvo - tiesiog nebuvo iš ko vogti. O kokių grobstytojų, besinaudojančių savo padėtim, niekam niekada negaila buvo.