Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Socialliberalai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Naujoji Sąjunga)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Socialliberalai arba soclibai, dar vadinama Naujoji sąjunga ir paulauskininkai - taigi liberolai, katruos subūrė liberolas Artūras Paulauskas tam, kad kaip ten jie sakė - "nusipelnome gyventi geriau".

Tai ir pavadinimas išsišifruoja aiškiai - "socialinis liberalizmas" - tai kai visiška laisvė ir nekontroliuojamumas socialiniuose reikaluose, socialdarvinizmas kitaip tariant. Taip vat kur liberolai, tai ir vat štai jums ir prašom.

Upd. Naujoji sąjunga, dvasia nemari tokia politinė, be AMB kūno tapusi visiška politikos autsaidere ir beviltiška lūzerė, prieš rinkimus susirado kitą tyros sielos kūną - Darbo partiją ir susiliejo su ja kaip seni ilgai nesimatę meilužiai[1]. Tai čia ir kilo Pipedijai filosofinis klausimas, į kurį siūlome atsakyti mieląjam Pipedijos skaitytojui - Kas bus Naująją sąjungą prijungus prie Darbo partijos? Beje, Naujoji sąjunga tiki savo naujojo kumyro Viktor Uspaskich tyruma, mat buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas, ilgus metus ginęs mus nuo nusikaltėlių gaujų pareiškė, kad Naujosios sąjungos naujasis Viešpatis yra vis dar nekaltas.

Jaunamarčiai aptarinėja, kurioje lovos pusėje miegos bei kitus bendro gyvenimo planus, ogi žmonės juos sveikina ir tempia gi gėles bei dovanoja ledus
  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/jungiasi-darbo-partija-ir-naujoji-sajunga.d?id=44204673