Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Naujoji Komunikacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Naujoji Komunikacija, dar žinoma kaip NK, o senesniems visokiems internautams - dar ir kaip NKM. Populiarus žurnalas, kuris andai kadaise buvo popierinis, bet paskui pasidarė elektrinis, populiarus portalas, vienas iš seniausių ir įtakingiausių Lietuvoje, tarpu tų, kas labiau mąstantys, modernesni ir susigaudantys ne tik blevyzgose, bet ir skaičiuose ar technikoje.

Rašo gi dabar daugiausiai apie visokias kompiuterių programas, žaidimus, naujas galimybes, technologines tendencijas, mokslą, o ir apie ekonomiką bei netgi politiką kartais kažkiek užkabina. Nagi dar neturi užmiršti, kad visgi buvo ir populistinių nuokrypių - kartą, sako, parašė netgi ir apie tai, kad psichotroninė spinduliuotė kažką ten daro žmonių galvoms.


Istorinė konkurencija

Kadaise senovėje buvo du tokie žurnalai - Kompiuterija ir Naujoji Komunikacija. Tai pirmasis buvo kompiuterastams ir neretai ten dar parašinėdavo kažkokie seni perdylos, nematę normalių kompiuterių, tačiau vis dar prisimenantys kažkokias priešistorines perforkortomis varomas ir Intercall bei Focal kalbmis programuojamas tarybines mašinas.

Gi pakol Kompiuterija rašinėjo tokias nesąmones, o jos redagtorius dar aiškino, kad Vartiklis besąs koksai tai lytinės paskirties internetas, o garsusis Pukomuko esąs koksai tai Kūlverstukas, Naujoji Komunikacija nesivėlė į kliedesius ir tiesiog taikėsi prie auditorijos poreikių, labiau kalbėdami ne apie technines nesąmones, o apie visokius realius žmonių poreikius.

Užtat ir gavosi taip, kad Kompiuterija nuduso, o Naujoji Komunikacija išliko.