Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Naminių gyvūnėlių mylėtojai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tai tik faktas, kad Pipedija rašo tiesą (kartais)
Naminių gyvūnėlių mylėtojai - anokia iškrypėlių grupuotė, kuriai nesvetimos zoofiliškieji geismai. Tai visokie šunų, kačių, chamiakų ir kitokių gyvių laikytojai, katrie savo augintinių interesus užkelia iki padebesių. Kai kada tokie mylėtojai buriasi į grupeles ir visokius uabus ir kitokius sambūrius. Jie dažnai kovoja už visokias ten teises, tame tarpe ir už tai, kad šunims ir katėms būtų suteikta teisė balsuoti rinkimuose, griebdamiesi visokių netgi į šantažą panašių priemonių[1].

Pipedijai žinomi naminių gyvūnėlių mylėtojų uabai bei sambūriai


Tipiški gyvūnėlių mylėtojų komentarai

Žiniasklaidoje gi netrūksta visokių ten pranešimų apie naminių gyvūnėlių mylėtojus ir jųjų augintinių išdaigas. Gi kiekvieną pranešimą lydi ten visokie komentarai kaip pavyzdžiui:

  • Jei koks nors šunėkas apkandžioja vaiką naminių gyvūnėlių mylėtojai parašo "Šuniukas niekad šiaip sau nesikandžioja. Vaikas jį erzino, dėl to jis ir įkando"
  • Jei kaimynai skundžiasi smarve ir triukšmu, sklindančiais iš penkis šunis, devynias kates ir devyniolika žiurkėnų laikančio kaimyno buto, naminių gyvūnėlių mylėtojai pareiškia "jei kas nepatinka galite kraustytis gyventi į vienkiemį"
  • Jei šuo be pavadžio ir antsnukio išgąsdino kokį pensininką, naminių gyvūnėlių mylėtojai tuojpat patvirtina, kad "o kas būtų jei jums uždėtų antsnukį ir pririštų? labai malonu būtų?"
  • Jei pasipiktinęs poilsiautojas pareiškia, kad nėra patenkintas kad poilsiavietėje, kurioje maudosi žmonės, šeimos su vaikais, kažkas maudosi su šunimi naminių gyvūnėlių mylėtojai pareiškia "galite išsimaudyti vonioje jei kas nepatinka"
  • Jei šungaudžiai pagavo ir nugaišino nevalyvą benamį šunį, gąsdinus vaikus ir suaugusius, naminių gyvūnėlių mylėtojai informuoja "sadistai pagavo ir nužudė mielą šuniuką"

Dar labai lengva tokius mylėtojus atskirti apie tai, kaip apie visokius savo šunis ir kates šneka: "pupuliukas", "meilutis", "mano berniukas", "mano mergaitė" ir pan., bučiuoja juos, kartu maudosi ir miega. O kai koks veterinaras nudeda kokį šunį dėl ligos, tai zoofilai išsyk sako "užmigdė mano mylimą draugą". Užmigdė, matote. Taip aniems katės ir šunys nedvesia, o miršta, o tai ir nenuostabu, kad kai kažkoks Dibilas iš Seredžių numetė šunėką nuo tilto, tai paskui kažkokiam mitinge prie Seimo būrys zoofilų reikalavo tam dibilui mirties bausmės.

O čia gi dar istorija į viešumą iškilo, kaip Ukmergėje kažkokia moteris neapsikentusi naminių gyvūnėlių mylėtojos kaimynės gi į medžiotojus kreipėsi, taigi anys papyškino tenai košarų - taigi skandalas ant visos Lietuvos prasidėjo[2]

Pati didžiausia naminių gyvūnėlių mylėtojų atrakcija - įvairios parodos, kuriose anys varžosi, katras gražiau sušukuos, pavaksuos ir iškvėpins bei išmasažuos savo katytę ar šuniuką. Tas, kas laimi tokią parodą jaučiasi išvis kaip orgazmą įgavęs.

Naminių gyvūnėlių mylėtojai ir humanizmas

Naminių gyvūnėlių mylėtojai nekenčia visokių įmonėlių, katrosios miestuose kovoja su visokiais benamiais šuniukais ir katytėmis. Jiegi protestuoja, rašinėja visokius idiotiškus verkšlenančius staripsnelius, rengia akcijas-atrakcijas, ir labai nori toms įmonėms skiriamų pinigų savo humanistinėms idėjoms puosėlėti. Pasak jų, nugalabyti benamius blusų pritvinkusius niekam nereikalingus kiemo mišrūnus juos užmigdant yra nehumaniška, nes yra kitų, humaniškų, metodų. Vat vienas iš tokių yra gyvūnėlius sterilizuoti - kad galėtų pistis, bet vaikų neturėtų - ir paleisti į laisvę[3].

Visiems malonu, kad naminių gyvūnėlių prieglobsčiu rūpinasi ir žiniasklaida, skelbdama visokias intriguojančias pasiūlymais akcijas

Naminių gyvunėlių kapinės

Kažkur ten apie Karoliniškes gi pasirodo naminių gyvūnėlių mylėtojai įkūrė nelegalias savo ciuciukų kapines ir dabar pasirodo dėl to planuojama planuojamą tiesti Vilniaus aplinkelį teks pasukti į šoną nes kitaip bus nuskriausti[4]

Naminių gyvunėlių mylėtojų kliedesiai ir kitos mintys

Na tiesiog pažiūrėkite čia [1]

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/parama-is-uzsienio-su-viena-salyga-savivaldybe-turi-liautis-zudyti-172-128083
  2. http://www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/ukmergeje-toliau-aidi-gyvunu-zudiku-suviai-aptikta-masine-sunu-ir-kaciu-kapaviete-172-149142
  3. http://www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/neeiline-situacija-savaitgali-vilniuje-istustejo-mirtininkiu-kaciu-narvai-172-146522
  4. http://www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/buldozeriu-per-gyvunu-kapines-172-176227