Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nalogai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nalogai - tai išties gi tiesiog mokesčiai, tik renka juos ne valstybė, o nusikalstamos gaujos. Tai dar kitaip šitai reketas vadinasi.

Gi išties čia galioja tie patys dėsniai, kaip ir valstybės plešiamiems mokesčiams - jei per daug mokesčių imsi, tai mokesčių mokėtojai subankrutuos, o jei per mažai - tai per mažai pinigų turėsi. Tai seni kriminalistai žino vieną dalyką, kad tosios senosios gaujos, katros bandė nalogą pakelt iki daugiau, kaip 40% nuo verslininko pajamų, visos subankrutavo ir susėdo į kalėjimus ne tik dėl to, kad valstybė čia konkurencijos bijojo, o kad viršijus tokią ribą, žmonės ima ir pasiunčia tuos nusikaltėlius EN, o tuo pačiu ir įduoda policijai ar netgi patys iššaudo, kaip būna. Tai šitaip daug garsių gaujų pabaigė savo egzistavimą - ir Smaugliai, ir Tulpiniai, ir Meškučiai, ir daugelis kitų visokių.

Gi tos gaujos, kurios neperžengdavo tos magiškosios ribos ir laikydavosi arčiau 15-20%, gyvavo ilgą laiką ir labai sėkmingai, vat pavyzdžiu galėtų būti Daktarai, katrie daugiau, kaip ketvirtį amžiaus išgyvavę, tapo ilgos veiklos rekordininkais.

Tai čia dar reikia pasakyt, kad mokesčiai visad yra valstybės monopolis, tad visi nusikaltėliai, katrie mokesčius ima rinkt, visad pakliūna į kalėjimą, nes šitokio kišimosi į savo reikalus jokia valstybė nepakenčia. Tai aišku, ir nusikaltėliai tai supranta, bet kaip kurie būna ant tiek durni, kad bando ir mokesčių inspekciją sprogdint. Ir aišku, už tai gauna dar daugiau persekiojimų iš teisėsaugos ir dar daugiau metų kalėjimo.

O tai čia dar norim pasakyt, kad pavyzdžiui JAV tai visi nusikaltėliai labiausiai bijo ne kokių nors kovotojų su organizuotu nusikalstamumu ar narkotikais, o būtent mokesčių kontrolės tarnybų, nes tos žiauriausios ir negailestingiausios. Taip yra todėl, kad JAV yra pats didžiausias kapitalizmas iš visų Vakarų šalių.