Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

NPOV

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

NPOV - iš angl. Neutral Point Of View. Kitaip tariant, "Neutralus Požiūrio Taškas" (NPT). Tai čia taip Pedivikija remiasi šituo principu, tai per tai pas juos ir pralenda kažkokie absurdai, iš serijos "jei yra scientologijos bažnyčia ir jos priešininkai, tai reikia pasirinkti kažkokią tarpinę ir neutralią nuomonę". Tai paskui atsiranda tokie pareiškimai straipsniuose, kaip "spėjama, kad Vytautas Didysis buvęs Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu" ir pan., o bet kokiam redagtoriui įtarimus sukėlęs ar šiaip nesuprastas straipsnis paskelbiamas tendencingu ar panašiai.

O paskutiniu metu tas NPOV išvis išvirto į tai, kad reikalaujama kažkokių antrinių šaltinių. Ta prasme, kad faktais remtis negalima, ir faktų aprašinėtojais irgi negalima, o galima remtis tik tais, kas aprašinėja faktų aprašinėtojus. Kitaip tariant - gandais. Tai čia kaip sakant, nei komentuot nėra ką...

Tai čia norim pasakyti, kad Pipedija nepropaguoja NPOV. Pipedija propaguoja visai priešingai: Tendencingą Požiūrio Tašką arba TPT. Nes tik kontrastuose tarp tendencingų ir įprastų nuomonių tegalime atrasti realybę. Todėl kuo tendencingiau ir neįprasčiau - tuo geriau!