Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

NEDM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai taip vat atrodo tasai NEDM

NEDM arba Not Even Doom Music - tai senais laikais pagarsėjusi ir išpopuliarėjusi mėmė, katra abuvo apie kažkokią katę, kurią kokie tai analiniai nekrodibilai gyvą sudegino, nufilmavo ir išplatino visokiuose internetuose. Tai, tarp kitko, primena, tačiau tūkstanteriopai lenkia anokį šunelį Pipirą, nors kaip vienu, taip ir kitu atveju gyvūnų kankinimu užsiėmę dibilai buvo sėkmingai identifikuoti ir pagauti internautų dėka.

Tąsyk sako, kad su kate reikalas buvo paprastas: 2005 metais kažkoks HelterSkelter savo paties katiną įkišo į narvą, apliejo padegamuoju skysčiu ir padegė, o tada viską filmavo ir paskui nufilmuotą medžiagą platino internetuose. O paskui jau pagal tuos filmukus jį atrast padėjo Belgijos policijai, o ta jau ir suareštavo, ir patį išgamą, ir jo draugelius.

Jau vėliau, 2006, kiti idiotai ėmė platinti tą patį filmuką vėl, visokiuose kituose internetuose - taip atsirado kažkokio Baron puslapis, kur buvo tas pats filmukas, o taip pat fone įsijungianti groti muzika iš Doom žaidimo. Ir kai kurie aiškino, kad čia gerai, nes muzika iš Doom čia kaip tik suteikia niūrų atspalvį situacijai ir verčia kažkaip susimąstyti apie kažką. Prasidėjo pjautynės, katros tęsėsi tol, kol kažkuris iš jaunų internautų pasakė aiškiai reikalą įvertinančią frazę: "Nothing justifies fucking burning kittens. Not even Doom music.".

O štai čia išgelbėtas katinas, kuris gali būt kažkur pavaizduojamas, kai padaromas geras darbas

Štai tada furoras ir sukilo, o tada jau ir atsirado ta santrumpa - NEDM. O taip pat ir įvairūs paveiksliukai, kur Happy Cat sako tą pačią frazę.

Praktikoje tokią santrumpą paprastai deda tada, kai ruošiasi kokius nors nekroanalinius dibilus padusint su visais jų filmukais bei kitu turiniu. Arba kai panašius dibilus padusina. Tai labai simboliška, vienok.

Pipedija, tarp kitko, irgi nesicackina, tad už panašaus turinio platinimą banų mašina įsijungia savaime.