Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

NASA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Čia gi jųjų toksai ženklas

NASA - tokia speciali JAV propagandos ir žmonių grobimo agentūra, užsiimanti neteisėtais žmonių tyrimais, kariniu pramoniniu kompleksu, raketomis, palydoviniu šnipinėjimu, kosmoso karinėmis pajėgomis ir kova su ateiviais.

Labiausiai NASA pagarsėjo dėl kažkokių falsifikuotų Nusileidimo Mėnulyje filmų, kuriuos sukūrė kažkokiame angare, pavaizduodami, kad atseit čia kosmonautai ar tai astronautai šokinėja po dykumą. Specialiai kad atrodytų tikroviškai, buvo pavaizduotas dangus su netikromis žvaigždėmis, o astronautai vaizdavo kad su skafandrais šokinėja ant Mėnulio paviršiaus, iš lėto nusileisdami, nes išties jie tebuvo pakabinti ant plonų gumų, kaip kokie kinietiškų filmų apie kun fu aktoriai.

Išties gi NASA užsiima kova su ateiviais ir tų ateivių grobimu. Puikiai žinoma, kad įvairūs Neatpažinti skraidantys objektai yra arba patys tenai pagaminti, arba NASA turimų specialios paskirties įslaptintų naikintuvų numušami ir paskui pervežami į Angarą 18, kur tyrinėjami.

Dar NASA užsiima chemtreilų barstymu iš savo palydovų ir tarptautinės kosmoso stoties - mat iš aukštai juos pabarsčius jie pasklinda didelėje teritorijoje. Tačiau toks chemtreilų panaudojimo metodas turi ir trūkumų, nes nesunku apibarstyti ir savus, tad šiuo metu NASA telkia dideles pastangas išdirbti specialų lazerį, katruo galima būtų pasiųsti Diarėjos spindulį tiesiai iš kosmoso į lokalias teritorijas.