Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Muammar Gaddafi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Specialia Broliškos Revoliucijos lyderio uniforma apsirengęs Muamaras Gadafis, pasipuošęs specialiu abrozdėliu, kuriame vaizduojami kolonizatoriai su grandinėmis surakintu beduinu, šalia kurio fotografuojasi, kaip šalia beždžionėlės, kas turi simbolizuoti Libijos išsilaisvinimą iš imperializmo grandinių

Muammar Gaddafi, dar kalbainių verčiamas kaip Muamaras Kadafis, o kartais Muamaras Gadafis - garsus ir nūnai numiręs Libijos diktatorius, katras labai ilgai šalį valdė, užgrobęs ją, kai tebuvo vos 27 metukų amžiaus jaunuolis - čia dar 1969. Tai paskui, kad atsikratyti visokios Italijos kolonizacinio palikimo, tai visus italus prievartine tvarka ir išgrūdo staigiai iš šalies.


Muamaras Kadafis ateina į valdžią

Dvasingas Muamaras Kadafis visame gražume skelbia apie Libijos revoliucijos pergalę 1969 metais

Taip kad išties tai Muamaras Kadafis buvo pirmiausiai šiaip sau kažkoksai kariškis, bet valdžios jam pritrūko. Tai su kažkokiais kitais Libijos karininkais ėmė ir surezgė sąmokslą - pakolei nebuvo karaliaus, kuris gydėsi kažkur Turkijoje, ėmė ir užgrobė valdžią, paskui dar paskelbdamas tam pačiam karaliui mirties bausmę, kad šis nesugrįžtų.

O paskui ten Muamaras Kadafis pasidarė visišku Libijos diktatoriumi ir pasivadino Brolišku Revoliucijos lyderiu ir vadovu. Tai čia titulas toksai, kurį jisai patsai susigalvojo. Dar kitas titulas buvo dar gražesnis - Rugsėjo 1 didžiosios socialistinės arabų liaudies Revoliucijos Libijos arabų Jamahiriya blablabla kažkas ten išvis nesuprantamo.

Tai tuo metu labai visokie komunistai tuo džiaugėsi ir lygino Muamarą Kadafį su pačiu Če Gevara, nes irgi toks pat dvasingas kovotojas už laisvę. Bet paskui jau paaiškėjo, kad gal išties ir taip, nes kur revoliucija, tai visur panašūs tipai.


O čia jau Muamaras Gaddafis visas baltas ir toksai gražus

Kiti pomėgiai, kuriuos turėjo Muamaras Kadafis

Puošnus ir nuobodžiaujantis Libijos valdovas Muamaras Kadafis

Tai šitas Muammar Gaddafi dar pagarsėjo ir tuo, kad turėjo specialų apsauginį būrį, kuris visas buvo sudarytas iš nekaltybės nepraradusių merginų, kurios turėjo jį saugoti, bet kažkodėl neapsaugojo ir paskui jis buvo nušautas ir jo lavonas tampomas gatvėmis. Bet tai paskui.

Čia reikia dar pridurti, kad apie tas apsaugines moteriškes buvo labai daug visokių gandų, kad jos ten visokios kaip amazonės ir nekaltos mergelės, kurios yra Gadafio sugulovės. Bet išties tai dauguma iš jų būdavo labai baisios, maždaug kaip pagyvenusi klaiki turginė boba, kokia nors Tiotia Zosia. Bet paskui dar išaiškėjo, kad net ir prie tokių pagyvenusių kabinėjosi visokie Kadafio sūnūs ir jas prievartaudavo grupiškai, tai gal todėl paskui ir gavosi, kad tą Kadafį sučiupo ir jam nepadėjo tos jo apsauginės. Dar daugiau - kalbos parėjo, kad kai sukilėliai tą Kadafį nuvertė, tai paskui tarp jų atsirado tokių, kurie ir patys tą Kadafį išprievartavo prieš nušaudami.

O dar, kadangi Libija labai turtinga visokiais naftos ir dujų ištekliais šalis, tai jisai už tuos išteklius išlaikė visus, visiems duodamas kažkokias pensijas, o paskui visokie pridūrkai klausinėjo, kai žmonės sukilo: "o kodėl gi jie maištauja, jie gi visko turi?"

Tai čia paaiškinimas paprastas: gali visko turėt, bet kai tau neleidžia kalbėt ir verčia galvoti tai, ką nurodo, tai čia kažkokie 1984, taip kad štai jums ir prašom - duok žmonėms laisvės, nes jokių pinigų kitaip neužteks.

O dar labai smarkiai pagarsėjo, kad kartą grasino visai Europai bendrai ir Italijai konkrečiai, kad tie turi jam mokėti mažiausiai 5 milijardus eurų per metus, kad jis sustabdytų nelegalią libiečių imigraciją į Italiją ir taip toliau. Ir dar pasakojo, kad Europa privalo atsiversti į Islamą, nes kitaip bus blogai.

Ir dar kadaise Muamaras Kadafis apmokėjo kažkokius teroristus, kurie kažkokį lėktuvą susprogdino. Ir dar statėsi cheminio ginklo gamyklą kažkokią, ale tą jau susprogdino amerikonai. O paskui dar rėmė visaip ir teisino Somalio piratus.

O dar labiausiai pasaulį Muamaras Kadafis žavėjo savo ištaigingais aprėdais, kurie būdavo panašūs į kokio nors klouno, kuris iš cirko, tai šituo jis labai garsėjo ir inspiravo visokius madų kūrėjus.