Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mikročipas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Mikročipai)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mikročipas arba mikročipsas - toksai neaiškios kilmės žodis, kurį sugalvojo kokie tai mažo išsilavinimo rusų kalbos vertėjai, kai vertė kažką iš anglų kalbos dar tais laikais, kai JAV jau buvo koks 30 milijonų asmeninių kompiuterių, o SSRS mažiausias kompiuteris buvo didumo kaip spinta. Tai anie vertėjai nežinojo žodžio "mikroschema", tai ir išvertė kaip "čip" ir pridėjo "mikro".

Dabartiniais laikais, kai kas nors kalba apie mikročipus, tai išsyk aišku, kad žmogus su elektronika nedraugauja ir apie viską tik iš kažkokių alternatyvinio intelekto šaltinių domisi.

Paprastai tasai žodis "mikročipas" pasitaiko kalbose apie kokį nors visuotinį sekimą, visur įtaisytus RFID, telefoninių pokalbių pasiklausymus (įskaitant ir tokius, kur valdžia klausosi kokio nors bepročio, renkančio butelius gatvių pakampėse), ir panašiai. Žodžiu, kalba apie implantus, bet tokio žodžio nežino, tai ir sako - "mikročipsas".

Paskutiniu metu dar dažniau apie mikročipsus ir mikročipus kalba visokie antivakseriai, kurie kliedi, kad tuos mikročipsus jiems suleis kas nors su skiepais, o tada per 5G bangas valdys jų smegenis.