Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Metų šūdai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Metų šūdai arba šūdų nominacijos - tai garsi veik kaip Nobelio premija nominacijų konkursas, kurį sugalvojo kasmet skelbti anoks Algis Ramanauskas. Neabejotinai šitas sąrašas atstovauja šūdų paradigmą, nes yra kaip tik kažkoks ten labai kažkoks gal ir panašus, nes jame patys suprantate, kaip viskas parašyta.

Vienok staigiai išplitusios, šitos metų šūdų nominacijos jau sukėlė šitstormą, taip kad jau pažadėjo kai kas, kad atsiras ir Račo sąrašas, kur bus atsakas tinkamas padarytas.


2012 metų šūdų nominacijų santrumpa

Šioje nominacijoje paminėti visokie garbingi, protingi, gerbiami ir dvasingi asmenys, kuriuos štai sumaišė su purvu, kaip taip galima? Negalima taip sakyti, kad tenai kažkas yra koks nors, nes kas taip leido sakyti? Todėl Pipedija neigia bet kokias konotacijas ir jas siūlo prisitaikyti visiškai atvirkščiai, negu čia pagalvojote, priklausomai nuo to, kaip sugalvojote.

Žemiau pateikiame paminėtinų nesakysime nieko sąrašą:

Upd. tik porai metų praėjus paaiškėjo gi kad ši Šūdų nominacija - VSD darbas siekiant neutralizuoti neva kažkokiomis neaiškiomis veiklomis užsiimantį Račą - savo įrankiu jie pasirinko Algį Ramanauską katrasis neva pakurstė jame psichopatiją. Neva nuo didžiausio šūdo nominacijos Račui išsilydė smegenys, pradėjo tampyti konvulsijos ir pradėjo šūdais taškytis - kurti visokius sąračus ir šiaip ant visų kliedėti. Tada aną išmetė iš BNS ir visur kitur, anas tapo bedarbis. Tiesa, Račas pareiškė, kad gali įrodyti, kad jo niekas iš niekur neišmetė, o jis gali dar pateikti pažymą, kad nėra psichas.


2013 metų šūdų nominacijų santrumpa

Gi labai jau navatnos tos nominacijos gavosi tokiame įmantriame stiliuje surašytos, kadgi sunku jas trumpai išdėstyti. Pasakysime tik tai kad grand prix Metų Šūdo apdovanojimą be abejo pelnė Bronius Bradauskas už savo pseudokomunistinius kliedesius, užu katruosius ne kartą teko Partijos galvai Butkevičiui raudonuoti ir aiškinti, kad Partijos politika ir ponas Bronius yra du visiškai skirtingi reikalai.