Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Mere

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kokia tai nelabai aiškia anglų kalba parašytas puslapis puikiai reprezentuoja Mere tinklą.

Mere - toksai kažkoksai prekybos tinklas, jau iš Rusijos atėjęs, sako atsidarė Lietuvoje, pačiame 2020 vidury. Tai pirmoji parduotuvė, tiksliau, sandėlį primenantis prekybos centras, atsidarė kažkur Kaune, nes matyt todėl, kad kauniečiai yra taupesni ir dėl to geriau įvertins.

Mere prekybos tinklas, sako, toksai pigus, kad netgi savo interneto neturi, nes nu o kam gi jiems? Patikrinome ir mere.com, ir mere.lt, ir mere.ru - nieko susijusio neradom. Dar kažkokiame mere.ws radom kažkokį domeną, kuris siūlomas pardavimui, o pagal turinį - daugiausiai turi informacijos, nes lyginant su niekuo, informacijos daugiau turi bet kas.

Gi šiaip tai gana keistas prekybos tinklas, pasižymintis ypatingai pigiomis prekėmis, kurios tikrai už juokingą kainą, taip kad didieji prekybos centrai turės pasispausti, nesvarbu kad tinklas rusiškas, o todėl nelabai mėgstamas. Kai užkalba pinigai, tai žmonės greitai atsirenka, kad dešra2 eurus yra dvigubai pigesnė, nei dešra už 4.

Parduotuvės čia pigios, ir viskas padaryta pigiai - nei jums stelažų, nei vitrinų nereiks, jei atėjote pigiai pasiimti prekių tiesiai nuo palečių. Taip kad viskas čia kuo pigiau. Kokybės už pigiai tikėtis irgi neverta, bet tai, už ką mokate - tai tą ir gaunate, ne mažiau.

Sako, kai atėjo į Vokietiją šitas tinklas, tai vokiečiai buvo pakraupę ir dėl pigumo, ir dėl prekių prastumo, ir dėl viso kito, bet kažkurie taip ir liko klientais, nes įsivertino, kad jau taip pigios piguvos kitur neberasi.

Matysim, ar šitas tinklas sugebės konkuruoti su mūsiške Norfa, nors išvaizda tai gal labiau primena priešistorinį mūsų lietuvišką tinklą Eko.