Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Medfakas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Medfakas - tai Vilniaus Universiteto Medicinos Fakultetas, taip sutrumpintai vadinams dėlei gražumo ir paprastumo. Dar teisybės dėlei čia pridėsime, kad visgi geresnė matyt įstaiga, nei koksai nors LSMU, nes skirtingai nuo pastarojo, bent jau nedėsto visokių alternatyvios medicinos kliedesių apie visokius holizmus bei homeopatijas.

Tai čia būna ruošiami medicinos studentai, kurie paskui pasidaro gydytojai rezidentai, o dar paskui jau ir visai kokie nors normalūs gydytojai, visokių rūšių. Gal ir dar kas nors čia būna ruošiami.

O dar tas medicinos fakultetas yra kažkur kokioje tai Čiurlionio gatvėje ar kažkur panašiai, kur prie Vingio parko, tai studentai kartais po paskaitų eina į tą Vingio parką paverkti. O kadangi prie pat įėjimo yra dar ir kapinės, tai būna, kad nueina į kapines ir tenai verkia, galvodami apie savo būties beprasmiškumą. Yra tipiška, kad daugelį medfako studentų kamuoja afektiniai sutrikimai, dažniausiai - pakaitom besikaitaliojanti subdepresija, kai studentas galvoja, kad viskas beviltiška ir jis nieko vertas, ir hipomanija, kai studentas patiki savo šviesia ateitimi ir tuo, kad jis laimingu bus, kai viską baigs ir taps gydytoju.

Tai šiaip tai yra dar Medfake tokia fiza... Tai štai tuo čia ir baikime, nes ties tuo čia ir priėjome humaniškumo ribą.