Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Medžiotojų klubas Tauras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Medžiotojų klubas Tauras, kartais dar pavadinamas kaip Tauro medžiotojų būrelis ar panašiai kažkaip - taigi legendinis, nes patsai Algirdas Brazauskas jame dalyvavo. Tai šitie medžiotojai tenai medžiodavo ir švęsdavo savo reikalus, pakolei nekilo kažkoksai skandalas, kur vienas iš narių nušovė stumbrę. Tai per tai pasiviešino Stumbrės sąrašas, žurnalistai ėmė kapstyti ir viską išviešino bei išaiškino[1].

Negeranoriai, viską šmeižiantys, melaginkai visaip ir neteisybę sakė, kad čia gali būti kokie tai ūsuoti bebrai, bet mes sakom, kad tai netiesa, melas, neteisybė ir taip toliau, nes nei vieno bebro čia nematome! Vien tik žmonės kažkokie!

Dar reikia neužmiršti, kad yra dar ir kažkoksai tai Marijampolės medžiotojų klubas "Tauras", tai jis visai kitas ir su šituo nieko bendro neturi.

Čia žemiau pateikiame Tauro medžiotojų klubo sąrašą, kurį išviešino prakeikti žurnalistai, neduodantys žmonėms ramiai gyvent ir reikalus tvarkytis:

Tai čia norim pasakyti, kad matome šiame sąraše tiktai garbingus ir dorus žmones, kuriems niekas negali turėti jokių priekaištų ar insinuacijų!

O ir kai buvo ta medžioklė, kur stumbrę nušovė, tai nušovė ne šio klubo sąraše esantis žmogus, o ir daug kitų dalyvių buvo visai čia sąraše nesąntys, taip kad nereikia nieko kaltinti, nes mes už dorą, skaistą ir prieš korupciją beigi visokius ryšius, neigiame viską ir teigiame, kad čia viskas yra jūsų pačių išsigalvota!

Pranešame, kad šis sąrašas ar klubas nieko bendro neturi su realybe! Viskas netiesa ir išsigalvojimai!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/stumbres-skandalas-isdave-garsuji-brazausko-medziotoju-kluba-viesinamas-pilnas-zinomu-pavardziu-sarasas.d?id=83573691