Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

McAfee

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Čia kaip būna, kai tokį antivirusą kas susiinstaliuoja, tai tada užsiknisa su visokiais klausimais, tai gaunasi tikras FFFUUUUUU, kaip įprasta.

McAfee, lietuviškai dar vadinamas Makafis - kadais buvo tokia kompanija, katra su Symantec konkuravo ir platino antivirusus kokius tai šlykščius, kuriuos suinstaliavus, kompiuteris vos vilkdavosi. Bet tai jau šiaip tai visiems antivirusams įprastas dalykas yra, taip kad ir čia ne išimtis.

O vat ėmė kaip tai nesenai ir aptemo protas Intel vadams, tai tie už be ne 7 ar 8 milijardus dolerių šitą nesuvokiamą kompaniją ir nusipirko. Taigi kiek durnu reik būt, kad antivirusus už tiek pinigų pirkt?

Tai dar sako, kad visvien atsiranda virusai, kurie tik nosį tiem makafiam visokiem parodo. Užtat nuo seno jau Makafis piktas ant visų geriau dirbančių konkurentų. Taip jau būdavo kadais, kad kokį nors Aidstest ar ten DrWeb pavadindavo vis kokiu nors virusu ir plūsdavo visaip, kad kažkokie ten nesuderinamumai ar ten dar kažkas. Nes matomai neatpažindavo, kur tik virusas, o kur šiaip programa.

Dar sako, kad koksai tai John McAfee, katras tą visą McAfee antivirusą sukūrė, įkliuvo ryšium su kažkokia žmogžudyste, kuri gal ir buvo reale, o ne šiaip sau kur nors[1]...

Nuo šiol McAfee instaliuojasi su Adobe Flash, ir, net nuėmus varnelę nuo "Įdiegti McAfee", vis tiek ją parsiunčia, ir tiesiog tada reikia papildomai lįsti į programų išinstaliavimo nustatymus, arba, vos tik parsiunčia Flash, iš karto spausti "Nutraukti siuntimą", bet tai tinka tik tada, kai McAfee dar nebūna pilnai įdiegtas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://news.cnet.com/8301-1023_3-57557438-93/fugitive-john-mcafee-arrested-by-police-in-guatemala/