Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mass der Dinge

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mass der Dinge - tokia blogerė, kuri dar ir apie psichiatriją labai gerai išmano, o šiaip tai buvo kažkoks personažas iš kažkokio filmo, neaišku apie ką. Kartais kai parašo savo bloge, tai maža nepasirodo, nes pavyzdžiui aprašo apie tai, kaip kažkoksai traktoriaus velenas įsuka ir sutraiško bei suplėšo pacientus gabalais, nutraukydamas galvas, rankas, kojas ir kitas galūnes.

O dar kartais rašo apie dar kokias nors problemas ir nepasitenkinimą reiškia, kad didysis akademikas Snežnevskis buvęs neteisus kažkuo, o psichiatrai kokie tai irgi neteisingi. Ir kad viskas visai kitaip yra ir kad jau nebegalima remtis tais išganingais moksliniais darbais kažkodėl.

Pipedija čia retoriškai klausia: kas tu tokia ir kas tau leido šitaip apie tai šnekėti? Gal jau irgi kokia nors psichikos liga kamuoja, kad kažkokie medicininiai kliedesiai vaidenasi? Gal jau laikas būtų irgi į palatą pakliūti ir nuo vangiosios šizofrenijos pasveikti, nes akivaizdžiai latentinė šizofrenija jau matyt pereina į kokią nors bjauresnę stadiją.

Labai protinga ta Mass der Dinge, tai gali būti, kad ir Pipedijai kokią nors diagnozę uždės, nes simptomatika čia pas mus irgi aiški. Ir pozityviniai simptomai irgi pas mus akivaizdūs.


Dar žr.Mass der Dinge
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesyla